MENU

У Кабміні пояснили, кого обов'язково відправлятимуть до обсерваторів

417 0

Кого обов'язково відправлятимуть до обсерваторів

Через пандемію коронавірусу Кабінет міністрів посилив карантин на території України та вирішив, кого обов’язково відправлятимуть на ізоляцію до обласних обсерваторів. Серед них люди, які не можуть ізолюватися самостійно та ті, хто порушує умови самоізоляції.

Це передбачають зміни до постанови № 211. Вони будуть діяти до 24 квітня, інформує УП. Життя.

До списку входять:

• ті, хто вирішили госпіталізуватися до обсерватора добровільно, оскільки не мають можливості самоізолюватися;

• якщо двічі порушили умови самоізоляції;

• люди, які мали контакт із хворими або мають ознаки інфікування COVID-19 та відмовляються від медичного обстеження, за направленням лікаря;

Читайте також: Білозерська: Посилення карантинних обмежень – заходи, необхідні для порятунку, чи початок диктатури?

• ті, хто перетинають кордон (сюди не входять працівники дипломатичних представництв та консульських установ іноземних держав, інші представники міжнародних офіційних місій та члени їхніх сімей; екіпаж вантажних транспортних засобів, повітряних і морських, річкових суден, членів поїзних і локомотивних бригад, якщо немає підстав вважати, що вони були в контакті із хворим на COVID-19);

• люди, які в’їжджають з тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях та з Криму. 

Обсервація триватиме 14 днів. Діти до 12 років можуть бути госпіталізовані до обсерватора разом з одним із батьків чи опікунів.

Читайте також: Мирослав Гай: Є висока імовірність, що ми йдемо по італійському або Нью-Йоркському сценарію, тільки в українських реаліях

Також у документі зазначено, що перед початком самоізоляції потрібно зазначити місце свого перебування та номер телефону. Варто повідомити короткі відомості про стан здоров’я та хронічні захворювання на час самоізоляції.

У Кабміні попереджають, що через надання неправдивих відомостей про місце самоізоляції, номеру телефону та недотримання режиму самоізоляції на людину чекає адміністративна відповідальність.

Якщо ж порушення режиму самоізоляції призведе до тяжких наслідків, зокрема, до смерті інших, людині загрожує кримінальна відповідальність.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини