MENU

Зеленський заганяє місцеві громади в кут, – політолог про секвестр державного бюджету

867 2

Зеленський заганяє місцеві громади в кут, – політолог про секвестр державного бюджету

Те, що бюджет просяде – ясно. 

Несплачений ПДВ у транспорті, розважальних центрах та кафе-ресторанах, покупках умагазинах за 2 місяці простою буде явно більший від прогнозованого.

Готовий спорити на коньяк з ким завгодно.

Тобто. Прогноз звіздєца завищено. Вони (Зе!уряд) скорочують дохідну частину на 119,7 мільярдів. Насправді недоотримають більше.

Долар у бюджет закладено по 29,7 – це у кращому випадку. Не вилізти б за тридцять. А у видатковій частині передбачено дефіцит бюджету у 298,4 мільярди.

Читайте також: Кабмін озвучив прогноз на 2020 рік: жити стане важче

Фактично Уряд підтверджує: заробимо 975 мільярдів. А дефіцит бюджету – майже 300 мільярдів. Чистих запозичень.
Такого ще не було.

Держава, щоб вижити позичатиме 10 мільярдів доларів. Уряди Тимошенка і Азарова відпочивають. Вони позичали менше.

Це тому, що ще до епідемії уряд був у стагнації. І економіка разом з ним.

Треба догнати Гончарука і спитати його про ріст у 8% на рік.

Видаткову частину балансуватимуть також за рахунок скорочення деяких статей. Щось зрозуміло і логічно. Наприклад – немає олімпіади – скорочують видатки на неї. Але по кільком позиціям – повна ахінея.

Скорочують видатки Державного фонду регіонального розвитку на 2,6 мільярди. Зате не скорочують видатки на великі президентські проєкти.

Великі будівництва з великими відкатами звичайно дадуть якийсь економічний та соціальний ефект. Але саме гроші ДФРР – це можливості на місцях щось побудувати, відремонтувати. Зайняти людей роботою. Допомогти вижити.

Теж саме стосується субвенції на розвиток об’єднаних територіальних громад – 2,1 мільярди. Загнати місцеві громади в кут – це метод Зеленського? Адже місцеві бюджети недоберуть більше від державного. Вони уже секвеструються.

Ці майже п’ять мільярдів (2,6 +2,1) погоди б уже не зробили. Але для місцевих громад – це удар. Слуги народу наочно демонструють своє відношення до малих громад.

Читайте також: Что будет, если Нацбанк запустит печатный станок

І зовсім не зрозуміло вилучення з бюджету 1,55 мільярдів субвенції на соціальний захист педагогічних працівників. Це їм мабуть замість $4000 зарплати.

А як вам скорочення виплат допомоги багатодітним і малозабезпеченим сім’ям, особам з інвалідністю на 1,3 мільярди? Ці чим Зеленському завинили?

Ну і трошки інсайду. Видатки на культуру і суспільне мовлення скоротили на трошки.

Суспільному навіть залишили гроші на виплату боргу (ще з часів УТ-1, азіровщини). І це заслуга посольств США та європейських країн, які настійно рекомендували уряду не дати вбити українську культуру.

Як вам історія: "клятий Госдеп" спас українську культуру. Власне це все, що треба знати про Зе!Уряд. І да. скорочують видатки на вибори 1,15 мільярди. Що це має значити?

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

Віктор БОБИРЕНКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини