MENU

"Об’єднані дєятелі" хочуть перетворити Україну на медведчуківсько-праламентську республіку, вбачаючи в тому вихід у своє світле майбутнє, – думка

628 0

А між тим, у світлі цивілізованих підходів...

Тут, деякі палкі шанувальники таланту до гострого слова, дуже просять розгорнути тезу про "медведчуківсько-парламентську республіку". Розгортаю. Але виключно піддавшись на ваш ласкавий тиск та грубі умовляння.

Сучасна ситуація в політичному просторі нашої країни обумовлена наявністю потужних центрів впливу на події у нашому суспільному житті. Ці "зосередження сили" сформувались через доступ до потоків перерозподілу грошей, які державний механізм направляє у різні галузі на свій розсуд. Уміння стимулювати цей "розсуд", впливати та зацікавлювати чиновників до стимулювання тієї чи іншої необхідної галузі, й визначає фаворитів політичного сезону.

У сучасних умовах керування країною у дивному режимі із правом помилитись та правом стріляти собі в ногу, жоден із традиційних "центрів впливу" не відчуває себе у безпеці. Вони не впевнені у тому, що наступний постріл буде не в їх ногу. Тому обирають, таке собі, "перевірене зло". Старих-добрих управлінців традиційних часів кучмовсько-янучарського періоду, які все розуміють, спокійні та розсудливі в домовленостях. Прогнозовані, хоч і вельми небезпечні.

Читайте також: В Україні триває нова спецоперація РФ

Віктор Медведчук зійшов на владний олімп завдяки своїм здібностям зав’язувати корисні знайомства та схильності швидко та безжально вирішувати проблеми. А ще, він майже ніколи не усміхається в розмовах на серйозні теми. Це, головний показник його виваженості та ділової цінності в очах справжніх "дєловарів". Він, практично відновився з попелу, перебуваючи в групі переговорників по ОРДЛО. Доволі успішно спілкувався зі світовими та європейськими лідерами, постійно просуваючи зрозумілі їм моделі облаштування України.

Саме його  багато гравців (українських та закордонних) бачать в ролі фігури, яка може "зшивати країну". Саме тому, його сьогодні накачують інструментами та людьми для вирішення питання щодо "позбавлення світу головної болі від Донбасу". При цьому нікого з переговорників не бентежить, що зшивають тільки мертві частини тіл. Здорові та живі – наростають самі, об’єднуються, взаємодіють.

"Кремлівські мєчтателі" та українські "традиційні державники", з невеликою радістю працюють з одіозним кумом Путіна, не бачучи йому альтернатив. Вони не звикли дивитись широко, тому й не бачать ніц, крім традиційного набору політичних карт, засалених від тасування.

Між тим, світ намагається вирішити "питання з Україною". Світові гравці вже готові відкупатися і від України, і від Росії. Готові створювати "фонди допомоги Донбасу", виділяти гроші, навіть і під відверте розкрадання, але з прогнозованими результатами щодо припинення військової компоненти вдаваного "конфлікту". Вони вперто не бажають визнавати ці події повноцінною війною на винищення України.

Отже, Віктор Медведчук розглядається головним гарантом того, що через прийняття умов міжнародного зговору, відбудеться повна капітуляція України. Нам пропонують розглянути альтернативну модель розвитку, яка не буде дратувати Росію.

Читайте також: Береза: В окружении Зеленского явно очевиден реванш антиукраинских сил, но украинцы умеют защищать свое право на свободу

Посада Президента України, як виконавця функції гаранта Конституції України, починає здаватися зайвою в цьому процесі "примусу до миру". На перше місце виходить модель парламентської федеративної республіки. ЇЇ конфігурація дозволяє легалізувати усіх індустріальних олігархів та земельних баронів у якості постійних "лордів" верхньої палати.

Як говорив один персонаж із кінофільму – "шикарний вид!" Усі отримують усе, що їм бажається. Одні отримають умовний мир, інші – умовну пожиттєву приналежність до еліти, треті – заробіток, четверті – славу та спокій на пенсії.

Усі учасники цього процесу отримають бажане, якщо за реалізацію візьметься Медведчук (вони так щиро вважають). Йому передбачають посаду "мудрого аксакала" – голови Верховної Ради у цій, по-новому зшитій Україні.

Усі – "За!"… Крім тих, кого й питати не прийнято у сучасному "цивілізованому" світі… Народу України. Хоча, я трохи помиляюсь. Планують спитати під час виборів. Ми ж цивілізовані люди, … що прагнуть реалізовувати принципи демократії…

Тому, для нас із вами, абсолютно реальним варіантом розвитку подій може стати той, при якому об’єднані "радєтєлі народних інтересів", отримають реальну владу над політичними важелями країни. "Канфлікт на Донбасє" буде здаватись квіточками та дитячими іграми у пісочку. Принаймні, мені так вбачається.

Але, … "об’єднані дєятелі" дуже хочуть перетворити Україну на Медведчуківсько-праламентську республіку, вбачаючи в тому вихід у своє світле майбутнє …

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

Олександр НОВОХАЦЬКИЙ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини