Масові пожежі – тестування українського суспільства на моральність
Масові пожежі в Україні і трагедії сімей, які втратили свої будинки і майно, не мусять залишитися поза увагою Української держави і громадянського суспільства. Не можна покинути погорільців сам на сам зі своєю трагічною ситуацією.
У козацькі часи, коли в Україні діяло "звичаєве право", в таких випадках погорілим було заведено допомагати всією громадою.
І зараз, коли погорілі лишилися даху над головою, необхідно, щоб українське суспільство проявило стосовно них солідарність, й допомогло якнайшвидше відбудувати свої будинки.
Адже для більшості сімей, це завдання є абсолютно не підйомним, і без допомоги держави вони не зможуть самостійно вийти з цієї, катастрофічної для себе, ситуації.
Тестування українського суспільства на моральність
Йдеться про солідарність української нації з тими людьми, котрі волею долі, потрапили в біду і потребують невідкладної допомоги.
Читайте також: "Гори-гори ясно". Чому палає Україна?
Допомога жертвам цієї надзвичайної ситуації – це не лише перевірка українського суспільства на моральність, але й тестування соціуму на готовність не дати ближнім загрузнути у своїй біді у надзвичайно складні "коронавірусні часи".
Мова має йти про короткочасну і довгострокову допомогу жертвам пожеж. Необхідно в терміновому порядку доставити погорілим такі речі першої потреби, як їжу, ліки та одяг.
Державна "Програма допомоги жертвам пожеж в Україні"
В короткочасному плані потрібно виділити необхідні кошти для того, щоб погорілі могли протриматися до того часу, коли їм зможе надійти більш суттєва допомога.
А в довготерміновому плані мусить бути запущена державна "Програма допомоги жертвам пожеж в Україні".
І кошти виділені для неї мають цільовим чином бути використанні на відбудову будинків та присадибних споруд, котрі знищенні під час цього стихійного лиха.
Читайте також: Виталий Портников: Леса поджигают люди – кто по дурости, кто по традиции, а кто ради забавы
Також Україна мала б звернутися до міжнародної спільноти за екстреною допомогою.
Українське суспільство має мобілізувати свої сили для швидкої і дієвої допомоги жертвам вогняного стихійного лиха, а громади на місцях виявити тих, хто, в першу чергу, потребуватиме такої невідкладної допомоги.
Крім того, було б правильним рішенням терміново створити "Фонд допомоги жертвам стихійних лих", на банківський рахунок якого всі охочі мали б змогу переховувати кошти, котрі підуть для відбудови будинків погорільців.
Першим кроком на цьому шляху мала б бути запущена урядова гаряча лінія для швидкої допомоги жертвам пожеж.
Відшкодування жертвам наслідків катастрофічної дії вогняної стихії мусить проводитися на державному рівні.
І воно, в першу чергу, має надаватися тим родинам, які найбільше постраждали від руйнівної сили бурхливих пожеж.
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки