MENU

Чотири країни ЄС просять Єврокомісію про "план солідарності" щодо мігрантів

389 0

Франція, Німеччина, Італія та Іспанія закликають Єврокомісію підтримати "механізм пошуку та солідарності" щодо мігрантів, які прибувають через Середземне море.

Про це повідомляє Euobserver.

Міністри внутрішніх справ чотирьох країн надіслали Єврокомісії спільного листа щодо ситуації з мігрантами і шукачами притулку, які прибувають до ЄС через Середземне море.

Лист адресований єврокомісарам Маргарітісу Схінасу та Ілві Йоганссон. Як зазначає Euobserver, лист з’явився на тлі майбутнього перезапуску європейської системи прийому шукачів притулку.  

Читайте також: Польша уже страдает без украинских заробитчан – Financial Times

У листі зазначається, що закриття портів в Італії та Мальті у зв’язку з коронавірусом зараз не дозволяє рятівним човнам громадських організацій, які підбирають мігрантів, висадити їх на берег.  

У листі також повертаються до пропозиції Німеччини, яка вперше з’явилася торік, проводити безпекові  процедури, ідентифікацію, реєстрацію та медичний контроль шукачів притулку за межами ЄС.

"Європейське бюро підтримки з питань притулку могло би допомогти країнам-членам організувати ці процедури належним чином", – зазначається у листі.

Читайте також: В Польше еще больше ужесточили ограничения в рамках борьбы с распространением коронавируса

Також у листі просять про "справедливий розподіл відповідальності та реформу, яка має створити зобов’язуючий механізм для справедливого розподілу за певними критеріями, зокрема, у випадках, коли певна країна опиняється під непропорційним тиском".

Крім того, міністри просять впровадити запобіжні заходи, які б не дозволили мігрантам і шукачам притулку переїздити з однієї країни ЄС до іншої, та про те, щоб "послуги з прийняття шукачів притулку надавалися виключно відповідальною за це країною-членом".

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини