MENU

Постанови уряду Шмигаля не варті паперу, на якому надруковані, – журналіст

1150 4

Постанови уряду Шмигаля не варті паперу, на якому надруковані, – журналіст

Ви не намагалися звернутися до податківців, аби ті пояснили як саме діють постанови уряду щодо послаблення податкового тиску на підприємців на час карантину? Коли ні, то не втрачайте часу дарма.

Постанови чинного уряду України написані таким чином, що тлумачити їх можна як завгодно. Та коли йдеться про заборону продавати каву чи гуляти парками – це одне. Від різного тлумачення цих обмежень ніхто відчутно не постраждає. Коли ж мова про податки фізичних осіб-підприємців, на яких тримається увесь український бізнес, то тут справа серйозна!

Що робити підприємцю, коли податкова сама не знає як тлумачити постанови Кабміну? Що можна платити, а що можна не платити? Що робити тим, хто вже заплатив наперед за період карантину? Запитайте підприємців, і вони продовжать низку таких запитань до безкінечності.

Читайте також: Здали позиції: чому влада пішла на пом'якшення карантину

Який вихід? Платити чи не платити на власний розсуд, керуючись власним здоровим глуздом, який відсутній у документах уряду? Чи просто не платити нічого, аби потім виграти суди – будь-який адвокат доведе абсурдність урядових постанов!

Власне, щось подібне у нас було завжди. Але раніше урядові постанови писалися заплутано не просто так, а для того, щоб створити можливості для зловживань з боку тих, хто наперед знав, як саме ці постанови потім будуть тлумачити. Тепер же все набагато гірше – урядові рішення пишуть елементарно безграмотні люди, яких винесло на вершину виконавчої влади "зеленою" хвилею.

Читайте також: Невіра влади й суспільства у вірус ставить Україну на межу катастрофи

Чому я наголошую саме на рішеннях щодо ФОПів? Тому що ФОПи – це вам не державні, акціонерні чи ще якісь підприємства із багатомільйонними боргами, які невідомо хто платитиме або взагалі ніхто не платитиме. ФОПи оперують власними грішми, тією самою трудовою гривнею, заробленою в оточенні купи жадібних та продажних "контролюючих органів". Досвід показує, що свого ФОПи не віддадуть. Коли треба – організуються і будуть захищати свої інтереси. Інша річ, що їм у цьому можуть "допомогти" зовсім не ті, хто зацікавлений у сильній та економічно стабільній Україні.

Тому уряду Шмигаля слід терміново шукати хоч трохи притомних людей, які здатні написати такі постанови, які не треба буде потім скасовувати як незаконні або такі, які неможливо виконати.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

Микола НЕСЕНЮК


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини