MENU

Провідний радник Офісу президента боїться "ліберастів" і критикує модель економіки США – Фурса

849 0


Ігор Уманський

Найшвидший міністр фінансів в історії України пан Уманський каже, що якісь "ліберасти" (і чого їх усіх тягне в цю тему, що там їх так хвилює?) доводять країну до економічної деградації, трудової міграції та політичної колонізації.

Хай Бог милує! Як же ті кляті іроди це роблять, на думку міцного господарники пана Уманського?

Читайте також: Ексміністр: Ті, хто проти ProZorro – не за українського виробника, а за українського корупціонера

Їхні три кити, на його досвідчену думку, це дерегуляція (максимальне обмеження ролі держави), приватизація, деіндустріалізація державної політики. Не дуже зрозуміло, що таке деіндустріалізація державної політики, але то таке.

Найцікавіше, що пан Уманський описав модель економіки США. Де ліберальні умови ведення бізнесу, включно із трудовим законодавством, лише три державні компанії та тільки 20% від ВВП створюють у промисловому виробництві, а інше все – це сфера послуг. І це дійсно доводить Сполучені Штати до масової трудової міграції, але це переважно трудова міграція мексиканців, через яку деяки політики, не вказуватимемо пальцем, намагалися побудувати стіни від отих мігрантів.

А чи сильно економічно деградували США, і чи вони кимось політично колонізовані, гадаю, не варто казати двічі міністрові фінансів Украіни. Якось порівняння не на нашу користь буде. Але держави в нашій економіці точно більше. Як і державних компаній.

Читайте також: "Ви – бидло, ви – наші кріпаки": так масово та грубо влада не принижувала нашу гідність від 2013 року

І так, це в США говорять про стіну, щоб не пускати трудових мігрантів у країну, а в Україні, схоже, працюють над планом побудови такої стіни, яка б ніколи не випускала із країни. Ну щоб індустріальні монстри олігархів, які є, судячи з усього, оплотом економічних "скрєп" пана Уманського, завжди мали доступ до дешевої робочої сили.

Ну потрібно ж бути конкурентними. А іншого способу в Україні олігархи ще не вигадали. І політики, схоже, також, воліють обмежувати підприємців (дерегуляція це зло – пам ятаємо про це), а не відкривати перед ними вікна можливості.

І все б нічого, але пан Уманський є зараз провідним радником Офісу президента. І що він їм там нарадить, із таким підходом? І де ми всі будемо, коли Офіс президента почне боротися за збільшення ролі держави в економіці?

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Сергій ФУРСА


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини