MENU

Окружний адміністративний суд скасував пішохідну зону на Контрактовій площі в Києві

332 0

Окружний адміністративний суд скасував пішохідну зону на Контрактовій площі в Києві

Окружний адміністративний суд Києва скасував пішохідну зону на Контрактовій площі. Суд визнав, що прийняття такого рішення КМДА суперечить інтересам територіальної громади міста.

Про це повідомляє видання "Наші гроші", посилаючись на рішення суду. 

ОАСК проаналізував законодавство, як було чинним на момент прийняття зазначеного рішення КМДА, і прийшов до висновку, що органи місцевого самоврядування мають право лише тимчасово обмежувати рух транспортних засобів на вулицях при проведенні ремонтних та інших робіт чи проведенні народних гулянь та інших масових заходах.

Читайте також: У Львівській області зруйнували пам'ятку археології VII століття заради гіпсової статуї Богородиці

Суд також нагадав, що зміни до Генплану можуть вноситися не частіше, ніж один раз на п'ять років і тільки при проведенні громадського обговорення. Як зазначив суд, діючий генплан Києва не передбачав створення пішохідної зони на місці існуючої дороги для руху транспорту по вулиці П. Сагайдачного.

Читайте також: На столичному Подолі відкрито унікальні залишки комплексу настінного декоративного розпису сходової клітини житлового будинку початку ХХ ст. ФОТО

Таким чином, суд прийшов до висновку, що розпорядження КМДА від 28 липня 2017 року № 912 суперечить інтересам територіальної громади міста, не сприяє забезпеченню безперервних, безпечних, економічних та зручних умов руху транспортних засобів і пішоходів вулицями і дорогами міста, порушує вимоги пожежної безпеки, прийнято адміністрацією поза межами повноважень передбачених законами "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про автомобільні дороги", та в порушення вимог статті 21 закону "Про регулювання містобудівної діяльності", а тому підлягає скасуванню.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини