MENU

"Це наклеп". Володимир Остапчук прокоментував скандал з психологічною експертизою колишньої дружини Олени Войченко

984 1

"Це наклеп". Володимир Остапчук прокоментував скандал з психологічною експертизою колишньої дружини Олени ВойченкоФото: Instagram vova_ostapchuk

Український шоумен Володимир Остапчук висловився на тему скандалу з психологічною експертизою його колишньої дружини і матері його двох дітей Олени Войченко.

Телеведучий прокоментував інформацію про запит в службу опіки на проведення психологічної експертизи екс-дружини.

Нагадаємо, Войченко напередодні заявила, що Остапчук вважає, що у його дітей з'явиться «нова краща мама». У свою чергу Остапчук називає висловлювання колишньої дружини наклепом.

"Це наклеп, повна брехня, вигадка і нечесна маніпуляція, в яку Олена вплітає наших дітей. Вважаю це неприпустимим! Це виходить за всякі рамки! Всі прекрасно знають, як я ставлюся до своїх дітей. Їх здоров'я, в тому числі психічне, для мене є пріоритетом. Тому подібного роду думки мені і в голову не могли прийти, не кажучи вже про те, щоб я їх озвучував.

Володимир Остапчук з донькою Емілією. Фото: Instagram vova_ostapchuk

Мені залишається тільки здогадуватися, навіщо Олені поширювати неправдиву інформацію про мене. Я це можу назвати одним словом – наклеп.

Я вважаю, що мама у дітей тільки одна і вона для них найкраща! І крапка", – заявив Остапчук.

У коментарі НВ Style Остапчук також розповів про психологічну експертизу, відповівши на питання, чому виникла потреба матері двох дітей робити цю процедуру.

"По-перше, я хочу спростувати інформацію, поширювану в ЗМІ, про те, що я нібито подав заяву на проведення психологічної експертизи своєї колишньої дружини. Такого документа не існує і не існувало ніколи. Єдиний документ, який на даний момент знаходиться в органах опіки, це моя заява про встановлення порядку спілкування з дітьми. На сьогоднішній день ми з Оленою ще не домовилися про це.

Читайте також: Чому українки хочуть раніше вийти заміж?

Володимир Остапчук з донькою Емілією. Фото: Instagram vova_ostapchuk

Я дуже люблю своїх дітей і хочу продовжувати займатися їх вихованням, тому хочу мати законні підстави бачити дітей, хоча б за встановленим графіком, який я запропонував в своїй заяві. Згідно із законом при вирішення подібних суперечок судом і органами опіки береться до уваги безліч чинників, наприклад, умови проживання дітей. Крім того, одним з таких факторів є стан психічного здоров'я обох батьків. Це всього лише частина процедури встановлення порядку спілкування з дітьми", – каже телеведучий.

Володимир Остапчук з дітьми. Фото: Instagram vova_ostapchuk

Читайте також: "Життя непередбачуване". Телеведучий Володимир Остапчук прокоментував новину про розлучення з дружиною

Нагадаємо, Остапчук прожив в офіційному шлюбі з Оленою Войченко 12 років. У пари двоє дітей – дочка Емілія, яка народилася в 2013 році і син Еван-Олександр, який з'явився на світ в 2018 році.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини