MENU

Даремно Зе влаштовує сеанс дефекації на голову науковцям – думка

1241 0

Даремно Зе влаштовує сеанс дефекації на голову науковцям – думка

Отже, нерозуміння Зеленським ситуації продовжується. З самого ранку депутати висловлюють своє небажання голосувати за кандидатуру ректора-плагіатора на посаду Міністра освіти і науки. Молодці.

Але знаєте, що ці зеленські шмигалі вигадали? Ходять чутки, що вони хочуть призначити його виконуючим обов'язки Міністра. Типу, окей, не хочете голосувати, ми все одно зробимо по-своєму. Типу, під відповідальність шмигалів (а Шмигаль напевне перед наступною владою та врешті реформованими судами буде відповідати, особливо за Степанова).

Вельмишановним тимчасовим власникам найголовніших підписів у державі слід пояснити, що вбачаючи розвиток ситуації, вчора:

1. З'явилося звернення від Наукового комітету Національної ради з питань розвитку науки і технологій - на даний момент це найавторитетніша українська наукова інституція.

Читайте також: Чому не можна скасувати ЗНО

Вони багато чого пишуть про те, чому Шкарлет не може бути міністром (повний текст можна почитати тут), але, як на мене головний абзац, що буде зрозумілий Зеленському такий:

"Наукова діяльність в сучасному світі є дуже сильно інтернаціоналізованою. Розвиток науки України суттєво залежить від рівня довіри міжнародних наукових інституцій та фондів до дій МОН, а міністр є «обличчям» країни при перемовинах з міжнародними партнерами. Токсичність наукової репутації міністра освіти і науки нанесе значної шкоди міжнародній репутації України в цілому."

Ніхто на Заході не буде корчити з себе дипломатів і вдавати, що наш потенційний міністр освіти і науки - поважна персона.

Особливо, якщо якісь добродії його "наукові" праці перекладуть англійською.

Читайте також: Законопроект: президент Зеленский предлагает отменить обязательное ВНО в 2020 году!

Українська економічна наука сама по собі досить прикольна штука, а у ректора-плагіатора - вона взагалі непозбувно бентежна.

Це не демонстрація сміття в хаті, це заклик про міжнародну допомогу, бо найвищу освітянську посаду в країні окуповують злодії.

2. А отуточки вже самі вчені почали збирати підписи проти призначення Шкарлета. І тут теж вказано аналогічні загрози.

"Це зашкодить не тільки репутації української науки, але й суттєво ускладнить інтеграцію України до європейського дослідницького простору, міжнародні контакти та пошук партнерів."

Тобто, очевидно складається враження, що українські науковці усвідомлюють - своїми абсолютистськими рішеннями Зе в науковому плані штовхає Україну від розвиненого світу десь в Тайожний союз.

Даремно Зе влаштовує сеанс дефекації на голову науковцям. Лайно треба берегти, бо очевидно, що доведеться до кінця життя півнів з нього ліпити.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Антон СЕНЕНКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини