MENU

Ватність як особлива форма розумової неповноцінності

1201 0

Ватність як особлива форма розумової неповноцінності

Ватні остолопи намагаються не згадувати, але 22 червня 1941 року начальником Генерального Штабу РККА був ніхто інший, а вєлікій полководєц Жуков.

Саме в цей день 1941 року "Маршал Побєди" кудись втратив всі приписані йому таланти. Лише за перші півроку війни гєній воєнного іскуства, за бюсти якого медведчуківські маргінали зараз рвуть на німецький хрест свої сраки, допустив 5 млн полонених. Стротєг умудрився прос*ати всю кадрову армію лише за кілька тижнів.

Читайте також: Виталий Портников: Главное в победе – это правда о войне и обо всей ее бесчеловечности

До війни СССР уморив голодом мільйони українців. У селян відняли збіжжя, відняли через Торгсіни все добро. На ці гроші великі керівники провели індустріалізацію, наклепали танків, літаків, артилерії, мобілізували мільйони молодих хлопців у величезну армію. А потім "Маршал Побєди" взяв і спалив це все в один день.

Ось такий "геній воєнного іскуства".

Читайте також: Фашик Донецкий: Диды проиграли. В России появился свой Гитлер

Ватність це особлива форма розумової неповноцінності. Лише глибоко ментально поплавлена людина може пишатися всіма цими совковими генералами і совковою історією. Мрію, коли Україна нарешті внесе це у довідники психічних хвороб і почне карати всіх, хто цю фігню проповідує. 

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Джон СМІТ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини