MENU

Російський державний терор абсолютно толерується, а спроби України противитися йому – обмежуються, – Луценко про модерацію у фейсбуці

529 2

Доброго дня з вами черговий огляд російської пропаганди.

Сьогодні фінансоване російськими спецслужбами видання Страна.ua видало чергову порцію ''відкриттів'' з приводу того, що, виявляється, український facebook модерують близькі до "ультраправих" люди.

Я зразу почав шукати, кого ж strana.ua даному випадку вважає ультраправими.

Виявляється, це партія "Свобода" (для того, щоб свободу протаврувати "ультраправими", було очищена від нафталіну якесь псевдодослідження якоїсь маловідомий організації за 2012 рік) і, тільки не смійтеся, екс-спікер українського парламенту Андрій Парубій.

В якості авторитетного експерта щодо питань модераторства в українському фейсбуці цитують Андрія Манчука. Ну, хто знає цього персонажа, той зразу може сміятися.

Читайте також: У Києві затримали проросійського блогера-сепаратиста, який закликав до захоплення державної влади

Манчука вони називають журналістом! І при цьому з властивою strana ua скромністю забувають сказати, що ця людина практично все своє свідоме життя працювала на російські спецслужби, жила за рахунок российских спецслужб, і навіть ніколи не стидалася вихвалятися тим, що за рахунок російських спецслужб об'їздила весь світ і купили трикімнатну квартиру в Києві. А чого добився ти, username?   

Звісно не все так у житті Манчука стало радісно після революції гідності. Нині він виконує завдання своїх кураторів на території "ДНР", "ЛНР" і Криму, чи продав свою трикімнатну квартиру – мені невідомо.

Очевидно, що стаття розрахована на західну аудиторію, українські напівміфічні і всюдисущі ультраправі стали завдяки зусиллям російської пропаганди достатньо відомим брендом. Проблема лише в тому, що жодного стосунку ультраправі до модерації контенту в українському facebook не мають. Утім, це ніколи не зупиняло російські пропагандистів і strana.ua.

Що ж стосується справжньої долі українських ультраправих у фейсбуку, то вона дуже сумна. Їх автоматично банять усіх без розбору.

Читайте також: "Навіщо КМІС маніпулює питанням про мову? – Тому що опитування замовила ОПЗЖ?"

Приміром, будь-яке згадування одного полку в фейсбуці автоматично означає видалення публікації.

Фейсбук на сьогодні забороняє говорити про одну з військових частин України, в той же час жодних обмежень на вільне функціонування пабліків терористичних "республік" "ДНР" і "ЛНР" фейсбук не має.

Тобто ситуація з модерацією в фейсбуці абсолютно протилежна до того, що брешуть у Страні. Російський державний терор абсолютно толерується, а спроби України противитися йому – обмежуються.

PS Друзі, якщо хтось із вас допоможе мені розповсюджувати мої огляди російської пропаганди, особливо серед західної аудиторії, то готовий їх сумлінно видавати на регулярній основі.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Ігор ЛУЦЕНКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини