MENU

Чи вдасться бодай трохи "приземлити" проросійські сили на місцевих виборах?

883 0

Чи вдасться бодай трохи "приземлити" проросійські сили на місцевих виборах?

З наближенням місцевих виборів поступово оформлюється і конфігурація майбутніх місцевих рад. Зважаючи на те, як активізувався Шарій, його партія теж братиме участь в місцевих виборах – якщо, звісно, її не заборонять до того часу. Але хто ж їх заборонить, якщо Зе-команда вважає, що шаріївці нібито "відбирають голоси в ОПЗЖ"?

Відповідно, постало питання партструктур, котрі реально матимуть шанс бодай трохи "приземлити" обидві проросійські сили – і ОПЗЖ, і шаріївців.

Читайте також: "Права Справа" ініціювала позбавлення депутатських повноважень трьох депутатів ВРУ

При тому одночасно це мають бути ще й "партії нових облич" – бо цей запит суспільства ніде не дівся навіть після всіх факапів "Слуг народу". В принципі, це не настільки нереально. Скажімо, днями зареєстрував свою партію Андрій Пальчевський. І вже зрозуміло, що вона претендуватиме на фракції якщо не в усіх регіонах, то в більшості.

Читайте також: Нова ініціатива "Слуги народу" загрожує відносинам з ЄС?

При тому це якраз "нові обличчя", лідер партії за останній рік напрацював непогану впізнаваність, він доволі популярний в своєму електоральному сегменті, партія позиціонується десь в нейтральному сегменті недалеко від СН – тобто, "Перемога Пальчевського" якраз з тих, хто має непогані шанси "відкусити" бодай частину голосів в шаріївців і ОПЗЖ. Бо для частини цієї групи виборців партія Пальчевського буде м'якшим і прийнятнішим варіантом. Плюс є шанс, що ця партія ще й трохи попасеться на полі Слуг.

Підсумок: цілком ймовірно, що мінімум в кількох регіонах партії Пальчевського вдасться сформувати власні фракції в місцевих радах. Подивимось, як розвиватимуться події ближче до виборів.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Олексій ГОЛОБУЦЬКИЙ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини