MENU

Найкращий спосіб закінчити війну, це просто її не помічати?

783 4

воїн АТО

З’ясувалася причина, чому офіс президента так довго сьогодні не міг роздуплитися з реакцією на вбивство наших військових та медика на Донбасі.

Просто вони дуже довго підбирали слова і звороти, щоб нікого не образити. Так сказати, щоб нічого не сказати.

Звісно, українська мова багата, але це був якраз той випадок, коли потрібно речі називати своїми іменами, без будь-яких напівтонів і вербальної еквілібристики.

Читайте також: Без честі, без гідності: так воюють росіяни

«Та сторона», «бойовики», «дестабілізація ситуації», «сірі кримінальні анклави» - це абсолютно порожні евфемізми, які лише провокуватимуть подальшу агресію росіян та їхніх найманців.

Звичайно, найкращою реакцією головнокомандуючого був би наказ на точкове знищення кількох угрупувань противника, інформація про які достеменно відома.

Читайте також: Діденко: Воїни не повинні думати, що вони – за бортом

Ну, але ми ж не Ізраїль якийсь, простигосподи. Будемо розводити війська, скорочувати армію і оборонне замовлення, створювати консультативні групи, сходитись десь по-середині. Зрештою - найкращий спосіб закінчити війну, це просто її не помічати.

А якщо раптом наші воїни будуть гинути, то витрачати цілу добу на кволе занепокоєння. Бо є важливіші справи. Наприклад, водіїв фур у вайбері почморити. От де потрібна миттєва реакція і метал в голосі. А ви тут зі своєю війною..

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Олександр ЧЕРНЕНКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини