MENU

Закон про "інвестиційних нянь" спеціально писали під олігархів?

311 0

Верховна Рада прийняла президентський законопроект про «інвестиційних нянь». Чесно кажучи, я вражений.

Я вважав, що це черговий жарт нашого президента, чи, там, його радників.

Розповів президент у Давосі інтермедію про інвестиційних «хлопчиків чи дівчат», які будуть бігати з інвесторами по чиновницьких кабінетах, та вибивати пільги. Всі, враховуючи не зрозумівших прикол західних партнерів, посміялися над жартом, та, маючи на увазі, хто автор інтермедії, забули вже про це.

Аж ніяк,- президент подав цей обіцяний законопроект, а турбоРада з задоволенням його прийняла.

Вони дійсно вважають, що інвестор прийде в Україну, якщо хтось з ним буде бігати по кабінетах, та вибивати не зрозумілі пільги? І, це, перед усім цікавить серйозного інвестора?

Читайте також: Сергей Фурса: Что объединяет судью-коррупционера, решалу из киевского кафе, российского пропагандиста и "посипаку" олигарха?

І проблема того, що за останні 5-ть років ніхто з серйозних інвесторів в Україну не заходить пов’язана з тим, що в країні нема держустанови, де чергують на раптово заскочившого інвестора інвестиційні менеджери?

А, не в тому, що в нас правоохоронна, або судова система з будь-якого інвестора, що вклав гроші в країну може зробити боржника, який ці гроші винен тому, на кого вкаже «справедливий» суд?

Не в тому, що в нас нульова купівельна спроможність, та продукцію, яку буде виробляти підприємство інвестора, просто нема кому буде продавати?

Читайте також: Фурса: Лишь бы Беня был доволен...

Не в тому, що будь-який український олігарх, працюючий на тому ж ринку, що і інвестор, може створити цьому інвестору не конкурентне середовище?

А, можливо, все простіше,- і цей закон саме під олігархів, які викрадені з економіки гроші планують повертати у свої активи з додатковими пільгами до 30%, що будуть по кабінетах вибивати шустрі «інвестняні»? З дисконтом для власників кабінетів…

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Павло РОДНІН


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини