MENU

Олесь Доній: Платні камери в Україні – це свинство

758 3

СІЗО

Міністерство юстиції запустило в Україні програму платних камер в СІЗО. І ще хвалиться, що платні камери вже почали приносити "прибуток".

Таке відверте зізнання, що ніяка Україна вже не "соціальна держава". Такий собі "дикий капіталізм". Де все вирішують гроші.

Мені свого часу під часу виборювання Незалежності довелося посидіти в Лук'янівському СІЗО. Не довго. Звісно, в загальній камері.
Тепер же загальні камери будуть не для всіх, а для "простолюду". Ті ж, хто мають кошти зможуть собі дозволити і в СІЗО жити не за загальними правилами. А за правилами для "мажорів".

Тобто, в Мінюсті вирішили, що все населення - це бидло, яке повинно бути в стійлі, а якщо правопорушення (або підозру на правопорушення, бо в СІЗО повинні сидіти ті, хто ще не немає вироку) здійснює людина з грішми, то у нього інші правила.

Читайте також: Министр юстиции Денис Малюська хочет превратить Лукьяновское СИЗО в отель, стилизованный под тюрьму

У своїй роботі "25 сходинок до суспільного щастя" я якраз пишу, що постійна проблема , що право на щастя" в Україні мають лише ті,хто належать до влади (і їхня нащадки мажори) та ті, хто мають кошти.

Якщо правопорушення на дорозі здійснила звичайна людина, то шанси бути покараною у неї в рази більші, аніж у родин прокурорів, суддів, чиновників , депутатів або олігархату.

Тепер це правило ще і затверджено на рівні Мінюсту щодо СІЗО. Маєш кошти - можеш не сидіти в загальній камері...

Замість того, щоб зайнятися реорганізацією СІЗО і загальним покращенням умов там (які часто геть не відповідають європейським нормам) , Мінюст вирішив, що першочергове завдання -це платні камери для мажорів.

Читайте також: Минюст продал первые четыре подарочные сертификата на пользование платными камерами СИЗО, выручив 28 тысяч гривен

А "бидло"? А "бидло"- має чекати.. Воно ж бидло. Мовчазне і звикле до батога.
Я - не бидло. Я не мовчазний, і не сприймаю батога.

Тому чітко кажу, що те, що Мінюст замість реорганізації СІЗО взявся за організацію платних камер, та ще має нахабство цим хвалитися - це свинське рішення.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Олесь ДОНІЙ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини