Перша поразка Луческу. Динамо програло Десні в контрольному матчі

609 0

Перша поразка Луческу: Динамо програло в контрольному матчі

Сьогодні "Динамо" в контрольному матчі проти "Десни" зазнало поразки з рахунком 1:2. Це перша поразка для Мірчі Луческу на посту головного тренера "Динамо".

Суперники розпочали гру на великих швидкостях і зберігали високу інтенсивність протягом усього першого тайму. На початку матчу динамівці заробили штрафний на правому фланзі, який виконав Лєднєв. Чернігівці відбилися, а згодом відповіли ударом по воротах "Динамо" від Калитвинцева – м’яч пролетів низом і опинився в руках у Георгія Бущана. Пізніше нашому голкіперу довелося реагувати вже на вихід на ворота Картушова, повідомляє Sport.ua.

У свою чергу першу гостроту біля воріт "Десни" створив Георгій Цитаїшвілі, після удару якого м’яч пролетів поруч зі стійкою.

На екваторі першої половини зустрічі гості почали все частіше турбувати захист "Динамо" та зуміли повести в рахунку. На 32-й хвилині Картушов завершив свій прохід по лівому флангу навісом до штрафного, де м’яч опинився у Філіппова, який розстріляв ворота Бущана з близької відстані.

Після пропущеного гола динамівці більше тримали м’яч під своїм контролем і йшли в атаку, однак надійні дії оборони суперників не дозволили нашій команді створити небезпеку біля воріт Паста.

У перерві Мірча Луческу провів чотири заміни у складі "Динамо": місце у воротах замість Бущана зайняв Бойко, Забарний з’явився замість Тимчика, Дуелунд замінив Булецу, а Шапаренко – Цитаїшвілі. При цьому Кендзьора перейшов на звичну позицію правого захисника, а Лєднєв, який у першому таймі грав під форвардом, змістився на правий фланг півзахисту.

У другому таймі команди продовжували діяти на зустрічних курсах, не зменшуючи обертів. Не заважав цьому і дощ, який знову спустився на базу "Динамо".

Незважаючи на те, що м’яч більше знаходився під контролем киян, гостріше виглядати в завершальній фазі атак удавалося нашим суперникам. На 49-й хвилині Мостовий завдав потужного удару зліва – м’яч прямував під поперечину, однак Бойко зумів дотягнутися та вибити сферу. Трохи пізніше реакцію нашого голкіпера перевірив Калитвинцев – Денис перевів м’яч на кутовий після удару низом від екс-динамівця.

На 69-й хвилині "Динамо" заробило шанс зрівняти рахунок – арбітр призначив пенальті за фол Імерекова у власному штрафному. Однак Циганков, який з’явився на полі за 10 хвилин до цього моменту, не зумів переграти воротаря "Десни" Литовку, пробивши низом по центру.

Проте Віктор не пішов сьогодні з поля без забитого м’яча, який, до того ж, вийшов дуже ефектним. Змістившись із правого флангу в центр і обігравшись із Буяльським, Циганков вийшов проти Литовки та бездоганно пробив у нижній кут – 1:1.

Щоправда, уже в наступній атаці наші суперники знову вийшли вперед – атака лівим флангом завершилася прострілом Мудрика та влучним ударом Шевцова з центру штрафного.

Останні хвилини матчу динамівці провели на половині поля "Десни". Найнебезпечніший момент у фінальному штурмі воріт Литовки записав на свій рахунок Шапаренко. Його удар метрів із 20-ти в лівий нижній кут у стрибку витягнув голкіпер.

"Динамо" - "Десна" - 1:2
Голи: Циганков 80 – Філіппов 32, Шевцов 82

На 69-й хвилині Циганков не забив пенальті

"Динамо": Бущан (Бойко 46), Сирота, Кендзьора, Тимчик (Забарний 46), Сидорчук (Андрієвський 75), Буяльський (Де Пена 81), Цітаішвілі (Шапаренко 46), Караваєв (Вівчаренко 65), Леднєв (Циганков 58) , Булеца (Дуелунд 46), Супряга (Соль 65)
Запасні: Каргбо, Родрігеш

"Десна": Паст, Конопля, Імеренков, Тамм, Западня, Огиря, Калитвинцев, Домбровський, Картушов, Будківський, Філіппов.