MENU

Ярослав Денека: Свобода й Незалежність – неоціненні скарби, які кожному дають неймовірні можливості для здійснення найзаповітніших мрій

230 1

Ярослав Денека: Свобода й Незалежність – неоціненні скарби, які кожному дають неймовірні можливості для здійснення найзаповітніших мрій

І якщо хтось думає, що Україні світить путь, устелена пелюстками троянд, дешевими тарифами та обнімашками з ворогом, то він просто наївний телепень із багажем небезпечних ілюзій. Здобутки і Втрати, Реформи й Провали, Революції та Реванші, Війна на економічному, дипломатичному, культурному та Східному фронті – ось що нас чекало та чекає на тернистому шляху здобуття Справжньої, а не декларованої, Незалежності!

***

– Поки я даю тобі гроші, ти будеш робити те, що я тобі скажу! – кинув у запалі мені, ще тоді двадцятилітньому, мій рідний батько під час нашої чергової перепалки років так хрінадцять назад, – Ти все зрозумів?!!

Я тоді зрозумів УСЕ. І ці батькові слова, як виявилось в результаті, стали потужним «чарівним» пенделем до мого особистого становлення. Ні, мій тато аж ніяк не якийсь там деспот, чи монстр – він дуже добра й чуйна людина. Це я – ще той подарунок!) І він, до речі, зовсім не пам`ятає того, що сказонув мені на емоціях в той день. Проте я до сих пір надзвичайно вдячний за той повчальний життєвий урок, адже батько підсвідомо озвучив універсальну формулу Незалежності:

Поки ти від когось (чи чогось) фінансово, юридично, психологічно ЗАЛЕЖИШ – до тих пір він (воно, вони) ДИКТУВАТИМУТЬ тобі свою волю, свої цінності та своє бачення світу!

Читайте також: Віталій Портников: Ми зобов'язані перемогти

А дехто навіть намагатиметься якомога довше залишити тебе у колі свого впливу. Як втнули батьки мого знайомого, коли сказали, що «ні до якого Києва ти, любий сину, не поїдеш вчитись, бо – корова, свині, картопля! Хто буде за цим, бл..ь, дивитись? Учиться він, курва, захотів, грамотєй! Сиди вдома, умнік! За лопату і впєрьод!» Але навіть у цьому надзвичайно безнадійному))) випадку є чудова можливість здійснити омріяний стрибок до вільного життя, бо…

Бо як не дивно, але ПЕРШИЙ (і КЛЮЧОВИЙ) КРОК до Незалежності ти робиш не в конфліктах з родичами, а… у своїй голові!!! Робиш тоді, коли чітко усвідомлюєш і твердо приймаєш рішення, що дороги назад немає. Що є тільки шлях вперед та сили й натхнення цей шлях пройти. Коли повністю спалюєш мости та рвеш зв`язки із тим, що стримує й демотивує. А подальший рух стає поступом до здобуття найбільшої цінності в світі – СВОБОДИ: свободи Приймати Рішення Самому, свободи Самовираження, свободи Думок, Ідей та Духу!

В цей момент починається твоя найдивовижніша й найцікавіша в житті подорож, а якщо коротко, то треш і жесть: безперервні Злети і Падіння, Перемоги й Поразки, Удачі та Зради! Випадкові Успіхи із надією сприймаються як тріумф, а раптові Кризи спокушають повернутись назад у тепле батьківське лоно. Найболючіше – це постійні втрати, втрати, втрати: грошей, людей, відносин, можливостей та ілюзій. В деякі моменти хочеться вити з відчаю: брудні зйомні квартири із сусідами-алкоголіками, відсутність заробітку, нуль перспектив і … безліч чудових людей навколо, що підтримують, підставляють плече та надихають. Короче, вєсєлуха ще та, але яку не дуже хочеться комусь бажати))

Читайте також: Віталій Гайдукевич: Українцям час дорослішати, або Без політики вже не вийде

Саме так і здобувається та клята НЕЗАЛЕЖНІСТЬ! Діти, що вириваються з-під опіки батьків, дружина, що вислизає з лап чоловіка-диктатора, бувша Колонія, що видирається з-під впливу божевільної Метрополії – природа цих процесів абсолютно однакова. Вона сповнена поту, крові, скришених зубів та порваних жил. А все через те, що будь-яка Незалежність – це величина ЗМІННА й існує безліч факторів та мудаків, які намагаються її применшити, а то і зовсім ліквідувати.

І якщо хтось думає, що Україні світить путь, устелена пелюстками троянд, дешевими тарифами та обнімашками з ворогом, то він просто наївний телепень із багажем небезпечних ілюзій. Здобутки і Втрати, Реформи й Провали, Революції та Реванші, Війна на економічному, дипломатичному, культурному та Східному фронті – ось що нас чекало та чекає на тернистому шляху здобуття Справжньої, а не декларованої, Незалежності! Тієї, що вимагає від нас бути зібраними, мотивованими та завжди готовими її захищати. Без варіантів! Бо СВОБОДА й НЕЗАЛЕЖНІСТЬ – неоціненні скарби, які кожному дають неймовірні можливості для здійснення найзаповітніших мрій та перетворення свого існування в справжнє насичене й повноцінне Життя

Тому, з Незалежністю усіх Вас! Шлях відкритий й кличе – треба лише сили та натхнення!

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Ярослав ДЕНЕКА


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини