Впевнена перемога над "Шахтарем" принесла "Динамо" Суперкубок України

728 0

Сьогодні, 25 серпня, київське "Динамо" здолало донецький "Шахтар" із рахунком 3:1 і здобуло Суперкубок України

Кияни відкрили рахунок у матчі на 20 хвилині – забив Карлос де Пена. За 11 хвилин Жерсон Родрігес подвоїв перевагу динамівців.

"Шахтареві" вдалося скоротити відставання вже на 37 хвилині гри. У ворота своєї колишньої команди забив Жуніор Мораєс.

Втім зрівняти рахунок гірнякам не судилося. Натомість "Динамо" забило ще: крапку в зустрічі  поставив Фран Соль, який відзначився на 83 хвилині.

3:1 – комфортна перемога "Динамо" над затятим суперником.

Прикметно, що новий наставник киян Мірча Луческу переграв клуб, який тренував більше 10 років, у першому ж матчі.

Румунський фахівець привів "Динамо" до дев'ятого Суперкубку України в історії. У "Шахтаря" таких трофеїв менше – вісім.