MENU

"Інтуїтивна" кадрова політика президента і його офісу, коли схрестили "вужа з їжаком", веде владу до невідворотної катастрофи, – Бортнік

879 2

"Інтуїтивна" кадрова політика президента і його офісу, коли схрестили "вужа з їжаком", веде владу до невідворотної катастрофи –– Бортнік

Справжня проблема для влади - це не сказані депутатами дурниці, мітинги на банковій чи навіть економічна криза, а - неефективна й непослідовна кадрова політика. Десятки змінених губернаторів (в Київській області працює вже 4-й за півтора року) й незадовільний результат.

Коли ж з посади йде один з найефективніших й найпопулярніших губернаторів, ще й під час виборчої компанії - це маркер кризи управління, непрофесійності й хаосу у владі, відсутності координації різних Партій всередині Партії влади, що неминуче буде вести поразки.

Читайте також: Фурса: Кадровый гений Зеленского? Татаров, Пискун, Фокин, Кравчук

"Інтуїтивна" кадрова політика президента і його офісу, яка схрестила "вужа з їжаком" - "95 квартал і друзів з командою Порошенка/Яценюка" - веде владу до невідворотної катастрофи, на початку якої криза довіри з боку суспільства, а в кінці черговий Майдан.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Руслан БОРТНІК


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини