Українка стала переможницею Кубка світу з веслування

212 0

Людмила Лузан на змаганнях в Угорщині виграла золото і срібло.

Українка Людмила Лузан завоювала золоту та срібну медалі на Кубку світу з веслування, який проходить в Угорщині.

Як інформує UAINFO.orgпро це з посиланням на офіційний сайт Міжнародної федерації каное повідомляє УНІАН.

Лузан виграла золото на дистанції 500 метрів на каное-одиночці. У боротьбі за перше місце Українка випередила румунку Стефанику Урсу та іспанку Марію Корберу.

Перед цим Лузан стала другою у фіналі на дистанції 200 метрів. Американці Невін Харрісон українська спортсменка програла всього 0,02 секунди.