У Станиці-Луганській розповіли, як почалася пожежа на КПВВ
У ніч із 30 вересня на 1 жовтня працівники районної адміністрації у Станиці-Луганській бачили спалахи на позиціях загарбників
Як зазначає "Радіо Свобода", про це у прямому ефірі розповів Юрій Золкін, голова Станично-Луганської районної державної адміністрації, повідомляє UAINFO.org.
Згодом на підконтрольній Україні території пролунали вибухи, а після того неподалік КПВВ спалахнула пожежа.
За посадовцевими словами, вночі, коли почалися спалахи, у приміщенні адміністрації, котра розташована неподалік лінії розмежування, якраз тривала нарада.
Читайте також: Зеленський не пов'язує пожежі на Луганщині з обстрілами загарбників
"Коли ми проводили оперативну нараду вночі, ми бачили спалахи з позиції бойовиків. Адміністрація розташована на відстані 800 метрів від лінії розмежування. Так от, із позиції загарбників були спалахи, потім – вибухи – вже на території, яку контролюємо ми", – зазначив Золкін.
"І так було із дванадцяти ночі до третьої ранку. Останній вибух був о 3:30, приблизно, – додав чиновник. – І на ранок ми мали пожежу, через яку і довелося зупинити рух людей через пункт пропуску".
За словами керівника Станично-Луганської адміністрації, деякі загоряння в районі виникли в безпосередній близькості від лінії фронту, там, де немає ані електромереж, ані жодної господарської чи будь-якої іншої діяльності людей.
"Десь перебувають наші військові. Але загоряння переважно відбулися там, де навіть наших військовиків немає", – підкреслив Золкін.
Читайте також: Пожежі на Луганщині: волонтери оприлюднили відео підпалу окупантами трави біля українських позицій
Учора, 1 жовтня, у прикордонній службі повідомили, що єдиний у Луганській області пункт пропуску з тимчасово окупованою територією, КПВВ "Станиця Луганська", припинив роботу через пов’язані з пожежами небезпеки.
Пожежі на Луганщині вдруге за місяць спалахнули 30 вересня. Поліція відкрила сім кримінальних проваджень за статтею "Порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки".
Слідство розглядає чотири основні версії, повідомила пресслужба Офісу генерального прокурора: обстріли незаконними збройними формуваннями з непідконтрольної органам державної влади території Луганської області, умисний підпал, самозагоряння трави та лісу внаслідок погодних умов, необережне поводження з вогнем.
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки