MENU

Набрали чинності оновлені правила дистанційного навчання у школах

408 0

Cьогодні, 16 жовтня, набуло чинності положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти

Про це повідомила пресслужба Міносвіти, інформує UAINFO.org.

Згадане положення розширює можливості для дистанційного навчання учнів – як за дистанційною формою здобуття освіти, так і при використанні технологій дистанційного навчання в інших формах здобуття освіти.

"Дистанційна форма здобуття освіти залишається винятково добровільною та потребує подання відповідної заяви про зарахування/переведення від батьків", – підреслили в міністерстві.

Читайте також: Кабмін відправив виші в онлайн. Школи можуть скласти їм компанію після канікул

І додали, що "відтепер для навчання за дистанційною формою учням не потрібно мати високий рівень навчання (10–12 балів) – таку можливість має будь-який учень для реалізації індивідуальної освітньої траєкторії".

У МОН зауважили, що в документі також урегульовано можливість організації змішаного навчання. Заклади освіти можуть визначити такий режим роботи, за якого учні почергово відвідуватимуть заклад освіти для очних занять, а решту часу навчатися дистанційно.

При цьому за дистанційного навчання обов'язково потрібно враховувати інтереси учнів:

• організація освітнього процесу має забезпечувати регулярну та змістовну взаємодію вчителів із учнями;

• під час дистанційного навчання мають створювати умови для забезпечення повноцінної участі в освітньому процесі осіб із ООП із обов’язковим урахуванням індивідуальної програми розвитку;

Читайте також: Нова школа по-зеленськи: монатіків і дорофєєвих дорівняли до Шевченка й Лесі Українки. ФОТОФАКТ

• заклад освіти забезпечує регулярне відстеження результатів навчання учнів, а також за потреби надання їм підтримки в освітньому процесі;

• для учнів, які не можуть взяти участь у синхронному режимі взаємодії з поважних причин, заклад забезпечує використання інших засобів комунікації, доступних для учнів – телефонного, поштового зв'язку тощо;

• організацію освітнього процесу обов’язково здійснюють із дотриманням вимог щодо захисту персональних даних, а також санітарних правил і норм щодо формування розкладу навчальних занять, вправ для очей і постави, безперервної тривалості навчальної діяльності з технічними засобами навчання, часу для виконання домашніх завдань тощо.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини