Динамо відкрило груповий етап Ліги чемпіонів поразкою від Ювентуса. ФОТО

491 0

Фото REUTERS

20 жовтня в Києві на НСК "Олімпійський" проходив матч між "Динамо" і "Ювентусом" в першому турі групового етапу Ліги чемпіонів.

Віце-чемпіон України зазнав поразки з рахунком 0:2, повідомляє УНІАН, інформує UAINFO.org.

Перший тайм пройшов у спокійному темпі - "Ювентус" контролював м'яч, але не поспішав йти вперед великими силами. Найбільші труднощі захисникам "Динамо" створювали вінгери К'єза і Куадрадо. Кілька разів на виходах вдало грав Бущан, який також врятував команду після удару п'ятою від Кулусевскі.

На 19-й хвилині через пошкодження поле покинув капітан "Ювентуса" К'єлліні, але це не надто вплинуло на ситуацію на полі. "Динамо" розраховувало на контратаки із закиданням м'яча на Супрягу, якого надійно тримали італійські захисники. Одного разу господарі заробили небезпечний штрафний, але удар Циганкова не став проблемою для Щесни.

Чемпіон Італії все-таки вийшов вперед на другій хвилині після старту другого тайму: Ремзі скинув м'яч на Кулусевскі, той завдав удару, а м'яч після сейва Бущана відскочив до Морати. Іспанець розстріляв ворота з пари метрів - 1:0.

"Ювентус" продовжив контролювати м'яч, але не намагався будь-якою ціною забити другий гол. Тим не менш, італійці змогли знову засмутити господарів поля: Куадрадо подав у штрафну, а Мората ударом головою оформив дубль - 2:0.

У кінцівці "Динамо" засипало штрафну італійців подачами, але до взяття воріт це не призвело.

Динамо - Ювентус - 0:2

Голи: Мората, 47, 84

"Динамо": Бущан, Караваєв (Попов, 71), Миколенко, Забарний, Кендзьора, Сидорчук, Шапаренко, Де Пена (Родрігес, 60), Циганков (Вербич, 71), Буяльський (Гармаш, 88), Супряга

"Ювентус": Щесни, К'єлліні (Демирал, 19), Бонуччі, Данило, Рабьо, Бентанкур (Артур, 79), Куадрадо, К'єза, Ремзі (Бернардескі, 79), Кулусевски (Дібала, 56), Мората

Попередження: Бентанкур, Куадрадо, Демірал