MENU

Борис Беспалий: Системною проблемою "Батьківщини" видається відсутність великої загальнонаціональної цілі і програми щодо майбутнього

376 0

Борис Беспалий

Коли екзит-пол показав, що в Києві "Перемога Пальчевського" переповзе прохідний бар’єр, там стрибали від щастя. У "Батьківщині" від щастя не стрибали, хоч результат помітно кращий: і у столиці, і у країні. Що ж, яка партія, такі й критерії успіху.

Для багатьох партій такі підсумки місцевих виборів як у "Батьківщини" були б щастям, для більшості — недоступним, але не для цієї найстаршої, з активно діючих, і донедавна провідної української партії, пише Борис Беспалий у своєму блозі на Facebook, інформує UAINFO.org.

Від розгорнутої аналітики утримаюсь, тим більш, що не маю достатнього висхідного матеріалу, лише один штрих, що впав у зацікавлене око. Ключові теми "Батьківщини": газ і комунальні тарифи, ринок землі, аудит державного майна і монополій, ексклюзивні пропозиції лідерки щодо протидії російській агресії і корона вірусу є і важливими, і доречними. Взагалі.

Читайте також: "Їхня реклама більше підходить для кетчупу". Діджитал-експерт — про причини провалу українських політиків у соцмережах

Це — програма соціальної України. Але у контексті виборів вона не є достатнньою, не є спрямованою в майбутнє, а вибори — це ж вибір майбутнього. Тож і чіпляє вона лише старших, що поступово зіштовхує "Батьківщину" у партію літніх (раніше, хоча з інших причин, це спіткало КПУ, у 1990-ті – партію найпопулярнішу). Може не допрацьовує і молодіжне крило.

Системною проблемою "Батьківщини" видається відсутність великої загальнонаціональної цілі і програми щодо майбутнього — Програми України модерної (до слова програма "Країна у смартфоні" є частковою, але вектор її точний). Чільники партії, насамперед Ю.Тимошенко, проблему усвідомлюють, і в 2018-му пані Юлія ініціювали низку форумів, перший з яких був інноваційним. Далі, з різних обставин, президентські вибори не остання, партія повернулась до традиційних тем і політики: тобто до замкнутого кола.

Читайте також: Стало відомо скільки мандатів отримають партії в Київраді: "ЄС" – 31, "Удар" – 30, "Єдність" – 13, "Слуга народу" – 12, "Батьківщина" – 12, ОПЗЖ – 12, "Голос" – 10

З усього того пропозиція до усіх зацікавлених: потрібен мозковий штурм щодо спочатку ідей, а потім і їх конкретної програмної інтерпретації, стосовно трансформації України у сучасну модерну європейську державу, інноваційну, а не лише копіювальника досягнутого іншими. 

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини