MENU

Станіслав Шевчук: Країні необхідна термінова конституційна реформа, яка покладе край квотності і кулуарщині при призначенні суддів КСУ

504 2

Станіслав Шевчук: Країні необхідна термінова конституційна реформа, яка покладе край квотності і кулуарщині при призначенні суддів КСУ

Сьогоднішня конституційна криза вимагає неординарного, сміливого і, в той же час, зваженого та відповідального рішення. В історії КСУ були різні за якістю і змістом рішення, але ніколи раніше ці рішення не приймалися в умовах настільки явного конфлікту інтересів та особистої зацікавленості суддів.

Про це у "Фейсбуці" пише юрист, професор, колишній голова Конституційного Суду України Станіслав Шевчук, повідомляє UAINFO.org.

"Суд фактично перетворився у закриту злочинну касту, яка сама себе наділила надконстітуційними повноваженнями з метою уникнення будь-якої відповідальності. Доводиться констатувати, що діючі судді Конституційного Суду втратили авторитет у громадян України, не здатні виступати захисниками конституційного ладу і не можуть бути арбітрами між владою і суспільством.

Читайте також: Зеленський лише поглиблює конституційну кризу – Пекар

Упевнений, що зараз як ніколи потрібна консолідація громадянського суспільства і політикуму навколо Президента для збереження нашої держави, тому що в іншому разі нас чекає повномасштабний колапс державної влади і розпад країни.

Звертаюся до суддів КСУ: згадайте про власну гідність, не чіпляйтеся за посади за всяку ціну, проявіть мудрість і мужність. Подайте у відставку! Громадяни України оцінять це. Нашій країні необхідна термінова конституційна реформа, яка покладе край квотності і кулуарщині при призначенні суддів КСУ, забезпечить прозорість та ефективність розглядів конституційних звернень, якість і високий професійний рівень ухвалених рішень. А головне, поверне громадянам повагу і довіру до головного і єдиного органу конституційного контролю", – пише Станіслав Шевчук.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини