MENU

У Раді хочуть відтермінувати впровадження касових апаратів на рік

398 0

У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт, який передбачає відтермінування на один рік фіскалізації фізосіб-підприємців

Про це повідомила "Економічна правда", інформує UAINFO.org.

У документі йдеться, що торік ухвалили закони, які передбачали обов'язкове застосування РРО для певних видів діяльності ІІ–IV груп ФОПів із 1 січня 2021, а з 1 квітня 2021 року такий обов'язок виникав для всіх платників єдиного податку ІІ–IV груп.

Читайте також: Вихід із тіні. Користь тотальної фіскалізації для українського ринку

"Україна, як і весь світ, стикнулась із пандемією коронавірусної хвороби (COVID-19) та з економічною рецесією економіки, яка досить негативно вплинула на життя людей та завдала великої шкоди національній промисловості та економіці в цілому. Однак, ступінь та важкість падіння національної економіки внаслідок економічної рецесії світової економіки залежить від того, як Україна, як і всі інші країни світу впораються з економічними наслідками пандемії", – мовиться в пояснювальній записці.

"Особливо тяжкі наслідки, як показує час, несе малий та середній бізнес. З огляду на зазначене, пропонується перенести запровадження обов'язкового застосування РРО та/або програмного РРО, а також спеціальний порядок розгляду скарг покупців "кешбек" до 01.01.2022 року", – зазначили автори законопроєкту.

Зокрема, для тих суб'єктів господарювання, які мають застосовувати РРО з 1 січня 2021 року, пропонують зробити відстрочку до 1 січня 2022-го, для всіх платників єдиного податку ІІ–IV груп – із 1 квітня 2021 року до 1 квітня 2022-го.

Читайте також: Введення РРО вирішили відтермінувати, це означає, що система не запрацює ніколи – Фурса

Також до 1 січня 2022 року пропонують перенести запровадження спеціального порядку розгляду скарг покупців і компенсації частини штрафних санкцій "кешбек".

"Очікується позитивний вплив від прийняття проєкту закону, оскільки відбудеться перенесення строків обов'язкового застосування реєстраторів розрахункових операцій та/або програмних РРО при здійсненні розрахункових операцій, що в умовах кризової економічної ситуації в країні є обтяжливим для малого та середнього бізнесу", – вважають автори законопроєкту.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини