Скандал на скандалі: що коїться в МОН
Все, що вам треба знати про "послідовність" нинішнього тимчасового керівництва МОН: 18 листопада (запам’ятайте цю дату) тимчасовий виконувач обов'язків міністра освіти і науки Шкарлет підписав наказ про новий штатний розпис МОН, який ліквідовував підтримувану Євросоюзом реформу держуправління
Про це на своїй сторінці у фейсбуці пише Іванна Коберник, повідомляє UAINFO.org.
Паралельно МОН заявило, що з ЄС у них все ОК і претензій до міністерства немає. Але – пильнуймо за руками – 24 листопада Шкарлет підписав новий наказ про нову штатну структуру МОН (внесення змін до структури апарату МОН), де кількість директоратів вже не скорочується, їх залишається шестеро (у попередньому наказі їхня кількість скорочувалася до чотирьох), також у наказі від 24.11.20 відновлено частину посад фахівців із питань реформ (бо наказ від 18.11.20 скорочував їхню кількість практично вдвоє). Ні-ні, це не через обурення ЄС, звичайно. Просто за шість днів передумав.
Читайте також: В. о. міністра освіти й науки Шкарлета офіційно визнали плагіатором
Але дев'ятеро заступників (вісім плюс держсекретар) в останній версії штатки найменшого міністерства залишаються – міністри величезних МВС і МО продовжують плакати від заздрості, у них стільки заступників нема. Дев'ятеро заступників і міністр керуватимуть шістьма директоратами. Ну спасибі, що не чотирма, як було в версії наказу від 18.11.20. Ефективне держуправління.
На цьому жарти закінчилися. Євросоюз отримав формальні підстави перестати обурюватися, а передумови для звільнення неугодних створені. Я не називатиму прізвищ, бо спроби будь-кого захистити викликають у носорогоподібного керівництва МОН лише бажання пошвидше зробити, як задумано. Найбільше тимчасовим очільникам муляють три речі – ЗНО після коледжів, індикативна вартість навчання у закладах вищої освіти тп фінансування їх за результатами діяльності. Саме для того, щоби позбавитися людей, які не дають Шкарлетові й Ко скасувати ці норми, у назві директорату вищої освіти змінили одне слово. Був директорат вищоі освіти і освіти дорослих. Став вищоі і передвищоі освіти. І це дає підстави звільняти людей.
Читайте також: Сода, рак і підручник із хімії: у Шкарлета не бачать проблем, посилаються на лікаря, засудженого за вбивство пацієнта
Ось головна причина, через яку керівництво МОН не займається ні дистанційною освітою, ні захистом вчителів, нічим, окрім спроб перекроїти штатний розпис, аби позбавитися невгодних. Ну й вибиванням зарплати для ще одного заступника міністра. Продовжуйте стежити за руками. Або ж просто самі дбайте про освіту своїх дітей, бо МОН зараз не до них.
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки