MENU

"Корупція, "відосики" та імітація держдіяльності", – Віктор Небоженко про роботу влади

983 1

"Корупція, "відосики" та імітація держдіяльності", – Віктор Небоженко про роботу влади

Чинна українська влада не здійснює стратегічного державного планування життя країни, не продемонструвала жодних ефективних управлінських рішень, натомість мають місце глибокі соціально-економічна та політична кризи.

Про це під час круглого столу на тему «Безпорадність влади - чи є альтернатива цій суспільній небезпеці?» сказав директор соціологічної служби «Український барометр» Віктор Небоженко, повідомляє Інтерфакс-Україна, інформує UAINFO.org.

«У нас поєднання глибокої соціально-економічної, політичної і соціально-медичної криз. Все це поєдналось в єдиній одиниці часу і простору. Наша ситуація на кшталт ножиць: з одного боку високо ростуть складнощі і проблеми, а з іншої - падає компетенція і легітимність влади. Тут навіть чорного лебедя не потрібно шукати. Це все створює рух в сторону катастрофи», - сказав він і пояснив, що така ситуація неминуче позначиться на стабільності держави.

Політолог також вказав на те, що за два роки діяльності нової влади в Україні не було здійснено належних якісних управлінських рішень, на що сподівалось українське суспільство.

Читайте також: Александр Кочетков: Триумфальные звуки распила страны нынче несутся из-за каждой начальственной двери

«Натомість ви вмієте робити чудові «відосики», вмієте чудово корумпувати, імітувати державну діяльність. Але покажіть хоча б один управлінський результат: тобто, що хвалено певне рішення, і отриманий якісний результат. Але навіть цього немає!» - обурився він.

Віктор Небоженко також додав, що український уряд не створює стратегічну та ефективну програму реформ виходу із кризи, натомість «вони говорять про більш простий інструмент роботи - якийсь «план».

«Але ми розуміємо, що планування без відповідальності і без ресурсів - це марення. Чим відрізняється підліток від дорослої людини: він марить! Він бурхливо марить, але там немає ані відповідальності, ані цілі, ані ресурсів, ані його особистої участі. Мені здається, що саме у таких перманентних мріях перебуває і уряд, і ВРУ, і Офіс Президента», - сказав він.

Політолог додав, що на його переконання Президент України Володимир Зеленський «навіть не підозрює, що відбувається в країні».

Читайте також: Бутусов: Ложь, лицемерие, трусость – вот нынешняя политика руководства Украины на Донбассе

«Його політична культура не вміщує в собі всі ті проблеми і складнощі, що існують в Україні. Він вважає, що переговори з МВФ - це весела прогулянка, де можна когось переговорити. Але він не розуміє, що це потужний механізм і інституція», - впевнений він.

Віктор Небоженко також зазначив, що крім партій і політичний сил, починає «розкладатись» політична еліта, яка раніше впливала на державні процеси, а за результатами місцевих виборів можна сказати, що утворюються «жахливі за своїм цинізмом ситуативні союзи».

«Жахливо, що заради влади здійснюються такі фантастичні цинічні союзи. І потім незрозуміло взагалі, як виборець розбереться: хто наш, а хто - ні», - завершив він.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Інтерфакс-Україна


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини