MENU

Ми йдемо своїм шляхом: як Україна розтринькує антикризові кошти

360 0

Хоч у чомусь ми вийшли в лідери

Про це на своїй сторінці у фейсбуці пише Агія Загребельска, повідомляє UAINFO.org.

Україна посідає перші позиції у світі за обсягом витрачених за період коронакризи грошей на інфраструктурні проєкти. У нашому виконанні – на дороги.

Читайте також: Карго-культ замість стратегії: заривати гроші в асфальт навчилися, а готувати країну до пандемії – ні

Так, у нас 65,9% усіх антикризових заходів складали витрати на інфраструктуру. Наступні за нами Росія – 43,5%, і Китай – 19,7%. Потім із 9,7% Австралія. 8,3% – Канада. 7,9% – Туреччина. Далі з іще меншими показниками країни Європейського Союзу, США та Велика Британія.

Проте ми плентаємося позаду світового списку за прямими виплатам населенню з показником 4,7%. Для прикладу, у Росії цей показник 12,2%, в Австралії – 62,7%, у Канаді – 63,8%.

За компенсаціям та підтримкою бізнесу ми також у кінці. Наш показник – 18,1%. Для розуміння: у Франції цей показник – 89,4%, у той час як в інфраструктуру вкладено близько 1%.

Читайте також: "Зовнішнє управління" рятує Україну від недолугого внутрішнього, але нової бюджетної кризи не уникнути – економіст

Я розумію, ми йдемо своїм шляхом. Просто хотілося б, аби дійшли всі, а не тільки шість дорожніх компаній, яких держава в цей важкий рік підтримала на всю губу.

А тим, хто хоче розповісти про "криза закінчиться, а дороги залишаться", нагадаю, що 72% зі 126 млрд грн витратили на поточний середній ремонт. За нормативами він "житиме" від трьох до п'яти років.

І якщо ці дороги не зійдуть раніше незаконно, то за три-п'ять років, згідно із чинним законодавством, "карета" перетвориться на "гарбуза".

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Агія ЗАГРЕБЕЛЬСЬКА


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини