MENU

Російська Федерація жодного разу офіційних вимог щодо водозабезпечення Криму до України не висувала, – експостійний представник президента України в АРК

559 3

Російська Федерація жодного разу офіційних вимог щодо водозабезпечення Криму до України не висувала, – експостійний представник президента України в АР Крим

Судові позови РФ проти України у міжнародних структурах, якщо такі будуть, зіткнуться з двома простими питаннями, через які Росія неминуче програє.

Про це виданню Obozrevatel розповів експостійний представник президента України в АР Крим Борис Бабін, інформує UAINFO.org.

"З юридичної точки зору мушу сказати, що для того, щоб на чомусь наполягати, слід десь на цьому наполягати. Російська Федерація з 2014 року жодного разу офіційних вимог щодо водозабезпечення до держави Україна не висувала. В будь-яких міжнародних трибуналах, судах, арбітражах, міжнародних організаціях РФ як держава це питання не підіймала", – нагадав дипломат.

Читайте також: Кулеба заявив, що Україна буде перешкоджати Росії в опрісненні води для Криму

Він додав, що вимоги забезпечити Крим водою, які звучать з Росії, насправді озвучуються особами, не уповноваженими робити подібні заяви.

"Це питання підіймають або фейкові політичні персонажі, які не уповноважені щось казати від імені РФ і яких ми радісно коментуємо. Або так звані неурядові структури. Прикладом був позов до Європейського суду від приватної структури, який вони програли", – зауважив Бабін.

За його словами, якщо РФ офіційно вимагатиме від України відновлення водопостачання Криму Північно-Кримським каналом, міжнародні судові інстанції відкинуть як апелювання до екологічного права, так і до прав людини.

Читайте також: Проблема водоснабжения решается примитивным перераспределением ресурса внутри самого Крыма. У кого-то отнимают – кому-то отдают, – блогер

"Якщо РФ має якісь претензії щодо міжнародного екологічного права, будь ласка. Але перше, на чому вони зупиняться – це питання приналежності Криму, бо ті документи стосуються транскордонного впливу. А де у нас державний кордон? Я вже не кажу про те, що це (Північно-Кримський канал, – Ред.) штучна водотока, а не природня", – наголосив дипломат.

"Так само права людини стикнуться з простим питанням. Будь ласка, можете скаржитись на нас, куди завгодно, але ми скажемо: як ми зможемо гарантувати те, що ви будете надавати воду населенню? Ми цього гарантувати не можемо, ми цю територію не контролюємо. Крапка", – підсумував він.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини