MENU

Юрій Кралов: Договори довірчої власності зближують банк і позичальника

1553 0

ПАТ «МТБ БАНК» успішно веде роботу за новою програмою кредитування за договорами довірчої власності.

Про це заявив Голова Правління МТБ БАНКу Юрій Кралов, повідомляє Апостроф.

Юрій Кралов: Договори довірчої власності зближують банк і позичальника

Банкір зазначив, що першим позичальником за новою програмою вже стала «Міжнародна транспортна компанія». «Кредитування шляхом укладання договору довірчої власності істотно відрізняється від позик під заставу рухомого та нерухомого майна. Якщо банк, наприклад, оформляє іпотеку – у цьому випадку господарем квартири, яка виступає предметом застави, фактично залишається її власник. У разі ж кредитування під договір довірчої власності – вона належить банку. І повертається у власність господаря лише після погашення кредиту», – зазначив Юрій Кралов.

Голова Наглядової ради МТБ БАНКу Ігор Згуров також вказав на переваги даної програми. «Беручи кредит у МТБ БАНКу під заставу товарів шляхом оформлення договору довірчої власності, позичальник забезпечує безперервність операційного процесу. А це, мабуть, для бізнесу одна з головних складових успіху: не зупинятись ані на хвилину», – підкреслив Ігор Згуров.

Державна програма кредитування за договорами довірчої власності знайшла підтримку не тільки у керівництва МТБ БАНКу.

«Проблему недовіри до позичальників, яка виникла через тотальні неплатежі за позиками в 2014-2015 роках, держава запропонувала вирішити шляхом банківського кредитування під заставу товарів через оформлення договору довірчої власності», - наголосив президент АО «ОДЕСАГАЗ» Ігор Учитель.

Ігор Учитель при укладанні договорів довірчої власності банк може не побоюватися, що позичальник таємно виведе заставу, перепродасть її та залишить кредитора ні з чим

Він переконаний: «при укладанні договорів довірчої власності банк може не турбуватися, що позичальник таємно виведе заставу, перепродасть її та залишить банк ні з чим».

«Водночас позичальник, основним активом якого є товар, наприклад, газ, почуває себе більш упевнено, коли є можливість оформлення у забезпечення за своїми зобов'язаннями товару, що підвищує шанси на отримання кредиту та довіру з боку банку», – резюмував Ігор Учитель.

Читайте також: В Україні можуть скасувати податок на доходи з депозитів

Довідка. МТВ БАНК є правонаступником «Марфін Банку», який було створено 5 листопада 1993 року. У 2007 році Marfin Popular Bank купив 99,2% акціонерного капіталу «Морського Транспортного Банку», згодом перейменованого в Марфін Банк. У 2017 році він знову змінив назву на МТБ БАНК. Відбулися зміни і в топ-менеджменті: головою Наглядової ради став Ігор Згуров, а крісло голови правління зайняв Юрій Кралов.

У рейтингу надійності Національного банку України МТБ БАНК займає 19-у позицію.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини