MENU

Україну розриватиме вилка між жадібністю олігархів і зубожінням населення – журналістка

1397 7

2021 рік для більшості українців буде дуже важким саме із позицій забезпечення базових потреб

Про це на своїй сторінці у фейсбуці пише Ольга Лень, повідомляє UAINFO.org.

Із серпня 2020-го з монополістів зняли всякі обмеження щодо встановлення тарифів на комуналку. Зараз ніщо не заважає піднімати ціни на базові комунальні послуги хоч і на 500% собівартості. І можете не сумніватися, що акціонери приведеня до влади Зеленського цим скористаються.

Зараз у колах власників монополій так і формулюють: "Хочемо компенсувати збитки 2014–2019 років". Компенсувати наші доморощені "великі" бізнесмени вміють тільки шляхом витискання грошей із населення через владні важелі.

Читайте також: Дорогі виборці Зеленського, вас усіх зробили разом – історик

Тому що практично всі великі українські олігархи – це не бізнес, який щось нове продукує чи створює нові продукти. Це вам не вигадати айфон чи пошити одяг, для яких іще треба мати талант, аби переконати людей, що їм варто саме таке захотіти.

Українські навколовладні "бізнеси" лише беруть під контроль галузі, що працюють із базовими потребами, без яких люди не можуть обійтися – тепло, вода із крана, їжа. За це люди завжди платитимуть, бо не можуть без цього вижити.

Відповідно дуже легко за це викачувати гроші з населення. І ніякої тут іноваційності чи підприємницького хисту не треба. Просто добийся, щоб держава не обмежувала норму рентабельності. Торік якраз таке й відбулося – ніхто більше не обмежує жадібності монополістів.

Читайте також: Ось у чому насправді полягає деолігархізація. Все інше – локшина на вуха для дурнів

З іншого боку, бездумні дії з локдаунами серйозно підкосили малий та середній бізнес і знищили купу робочих місць. Так що населенню буде набагато важче заробити, аби задовольнити чимраз більшу жадібність олігархічного бізнесу.

Й от саме ця вилка між жадібністю акціонерів "проєкту Зеленський" і реальним зниженням можливостей населення отримувати прибутки – і розриватиме в новому році країну.

А вже на тлі бездумної жадібності одних і відчаю інших – можливі будь-які політичні заворушення й потрясіння.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини