MENU

Протести населення є лише наслідком некомпетентності та корупції можновладців – експерт-аналітик про тарифи

583 0

В країні розпочалися масові протести, пов'язані з несправедливими тарифами на газ та обслуговування газорозподільчих мереж. 

Щодо необхідності зміни моделі формування тарифів на газ писав вже безліч разів. Але протягом декількох років ніхто нічого не робив в умовах загального зниження цін на газ на європейському ринку.

Можновладці мали можливість розповідати, як вони піклуються про інтереси пересічних громадян, насправді нічого не роблячи.

Пише економіст, експерт-аналітик Борис Кушнірук, інформує UAINFO.org.

Зараз, в умовах їх стрімкого зростання, всі, починаючи від Президента Зе, почали почали висловлювати стурбованість про стрімке зростання комунальних тарифів для населення. І якщо зростання цін на газ ще можна якось пояснити морозами на європейському континенті, то несправедливість тарифів на постачання газу газорозподільчих мереж — це повністю наслідок некомпетентності та корупції можновладців.

Протягом багатьох років українська влада неспроможна та не бажає зробити коректний розрахунок плати за транспортування газу населення з урахуванням витрат домогосподарств на проведення газових мереж до житлових помешкань. Заробляють на цьому облгази, більшість яких контролює Фірташ. Саме він отримує прибуток від функціонування мереж, в які не вклав жодної копійки.

Читайте також: Требованиями протестующих должно быть не примитивное уменьшение тарифов, а смена системы власти и ее полная перезагрузка. Иначе нас обманут очередной раз, – Кочетков

Очевидно, що НКРЕКП має встановити багатофакторну формулу, складовими якої мають бути витрати на проведення газових мереж до житлових помешкань. Якщо ці витрати були здійснені домогосподарствами, то відповідно тариф повинен бути зменшений на суму витрат на амортизацію мереж та на частину доходу, який формується внаслідок їх функціонування. Це очевидно, але саме цього вже протягом багатьох років не бажають робити можновладці.

Читайте також: Якщо тарифи на послуги ЖКГ не знизять, ветерани залишають за собою право захищати громадян, – підполковник ЗСУ Баранов​​​​​​​

І щось мені підказує, що і не зроблять, бо інтереси не тільки олігарха Коломойського, а і Фірташа, для них значно важливіші, ніж пересічних громадян.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини