Шабунін: Сьогодні КМУ проголосував законопроєкт, яким звільняє чинного директора НАБУ
"Сьогодні КМУ проголосував законопроєкт, яким звільняє чинного директора НАБУ. Відповідну правку (про звільнення Ситника) за усної пропозиції одного з міністрів було додано до законопроєкту, який змінює процедуру обрання нового директора НАБУ", - про це на своїй сторінці у Фейсбуці пише Віталій Шабунін, інформує UAINFO.org.
До речі, запропонована процедура гарантує Зеленському обрання підконтрольного йому Директора. Конкурсна комісії: 3-х членів делегує РНБО, 6 - КМУ (з них 3 міжнародні експерти).
За нашою інформацією, звільнення Ситника — особисте рішення Володимира Зеленського. Таким чином останній відреагував на початок розслідування щодо закупівлі вакцин від COVID-19.
Дивна реакція гаранта Конституції на виконання НАБУ прямої норми КПК (ст.214), яка ЗОБОВ’ЯЗУЄ НАБУ реєструвати провадження після отримання заяви про злочин.
Читайте також: Бутусов: Генпрокуратура вызывает на допрос руководство НАБУ и Артема Сытника, чтобы забрать у НАБУ дело Татарова
Заяву про злочин для розуміння, не ГОшка якась надіслала, а ДП “Медзакупівлі”.
Я не дуже розумію, чим або ким керується Зеленський. Хоче повісити на Ситника провал вакцинації? Правда вірить, що це директора НАБУ відповідальність?
Так це ідіотизм, бо провадження зареєстрували кілька днів тому і ще не встигли провести жодної слідчої дії (обшуку, виїмки документів — нічого).
Люди, які вклали цей треш президенту, розвели його як дитину. Щоправда це жодною мірою не виправдовує Зеленського.
В кінці-кінців, це рішення президента слухати Єрмака, Татарова, Степанова і Авакова, а не самому документи нарешті читати.
Читайте також: Корупція продовжує гальмувати реформи в Україні – віцепрезидент Єврокомісії
Підсумовуючи, влада досягне цією історією остаточної втрати довіри міжнародних партнерів, зокрема:
1) Грошей МВФ не буде - бо це порушення Меморандуму, який Зеленський власноруч підписував.
2) Стосунків з США нормальних не буде (а значить і зближення з НАТО теж не буде). На пріоритетності антикорупції адміністрація Байдена наголосила в першій же офіційній комунікації з Україною.
3) З євроінтеграцією теж проблем значно побільшає. Про важливість антикорупції ЄС заявляли на всіх можливих щаблях, востаннє Європарламент у своїй резолюції.
А все тому, що президент України, замість читати документи, слухає різного роду покидьків.
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки