MENU

Сьогодні Татаров може незаконно скасувати собі підозру – ЦПК

421 0


Олег Татаров

Сьогодні, 23 лютого, у Шевченківському районному суді Києва призначено судове засідання, на якому заступник керівника Офісу президента Татаров спробує скасувати свою підозру

Про це у своєму телеґрам-каналі пише громадська організація "Центр протидії корупції", повідомляє UAINFO.org.

Початок засідання – о 14:30. Слідчий суддя – Володимир Бугіль. Адреса: Київ, вулиця Дегтярівська, 31А. 

Ще у грудні прокурори САП пред’явили Татарову підозру у співучасті щодо передачі хабара в інтересах ексдепутата Микитася.

Читайте також: Зеленському Татаров потрібен для того ж, для чого і Януковичеві свого часу – Стерненко

Відповідно до кримінального процесуального кодексу (стаття 33-1), такі справи розглядає винятково Вищий антикорупційний суд. А тому Шевченківський райсуд не має повноважень на цей розгляд. Він буде незаконним, як і будь-яке рішення суду.

Раніше ми попереджали про спроби прокурорів Венедіктової вивести Татарова зі справи. 21 січня вони змінили підозру головному фігурантові Максиму Микитасеві. Ми припускали, що робиться це для виведення справи з-під юрисдикції ВАКС і закладання фундаменту для виведення із провадження самого Татарова. Тепер ми отримали цьому підтвердження.

Зверніть увагу на суддю, який розглядатиме справу. Це суддя Майдану Бугіль, який отримав висновок про недоброчесність від Громадської ради доброчесності.

Ось лише декілька фактів про нього:

• Давав дозвіл на обшуки в помешканнях активістів Євромайдану й арештував учасника Революції гідності; 

Читайте також: Шабунін: Татаров – це не Свинарчук, а Зеленський аж ніяк не Порошенко. Все значно гірше

• Тимчасова слідча комісія встановила у діях судді порушення присяги й рекомендувала його звільнити, однак Вища рада юстиції (нині Вища рада правосуддя) його відмазала. Доповідачем у цій справі був член ВРЮ Павло Гречківський (зараз він член ВРП);

• Суддя Бугіль пізніше віддячив йому, коли з порушенням правил самовідводу розглядав у колегії справу про хабар у 500 млн доларів. Одним із обвинувачених у ній був той самий Павло Гречківський, якого суддя із колегами успішно виправдав;

• Бугіль також протиправно застосував до активіста Сергія Стрененка домашній арешт на 60 діб. При цьому він жодним чином не пояснив, чому ухвалив таке рішення, а саму ухвалу було неможливо виконати, оскільки в ній було вказано адресу військової частини, де колись служив активістів батько.

Тож якщо хтось сподівається на справедливий розгляд – радимо подумати двічі.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Центр протидії корупції


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини