MENU

Геннадій Друзенко: У правоохоронній системі все гаразд із м'язами, але серйозні проблеми з інтелектом

535 1

Геннадій Друзенко: Система відформатувала Авакова, а не Аваков – систему

"Уважно передивився інтерв'ю Арсена Авакова, яке взяла у нього Наталя Мосійчук. Дивився, відключивши емоції. Розуміючи усю неоднозначність Арсена Борисовича. І всю його впливовість. Переслухав інтерв'ю двічі. Намагаючись зрозуміти, що криється за фасадом цієї вольової, досвідченої і безумовно недурної людини", - про це на своїй сторінці у Фейсбуці пише Геннадій Друзенко, інформує UAINFO.org.

"З одного боку, Аваков – однозначно найбільш системний гравець на сьогоднішньому політичному Олімпі. Він був би ідеальним канцлером вибудуваної ДО нього республіки. Але він – не реформатор. Радше переконлива ілюстрація до прислів'я "Мафію (в нашому випадку – систему) не можна перемогти – її можна лише очолити".

Читайте також: Бажання Авакова й Ко спровокувати бійню варто зафіксувати – журналістка

То, як він глупо виглядав, коли – посилаючись на довідку, яку підготували йому підлеглі – стверджував, що саме присяжні ухвалювали рішення про продовження тримання Андрія Антоненка під вартою, чи про наявність у матеріалах справи експертизи, яка "правильно вказує зріст обвинувачених" – говорить, що система відформатувала Авакова, а не Аваков – систему. Коментарі міністра повністю підтвердили мій діагноз, що у правоохоронній системі все гаразд із м'язами, але серйозні проблеми з інтелектом.

Чи є за що поважати Авакова? Безумовно! Чи є АБ державником? В мене також це не викликає сумнівів. От тільки уявлення про те, якою має бути держава, в нас з ним суттєво відрізняються. Для нього дійсно "держава понад усе" (Deutschland über alles) – для мене державність має сенс, тільки якщо вона служить своїм громадянам. У своєму розумінні державництва Борисович – безумовний рудимент "совка", з усіма перевагами та недоліками останнього...

Читайте також: Пропагандистські телеканали фінансують за гроші, зароблені на війні, – Аваков

Але найцікавіше не це. Найцікавіше (і найбільш парадоксально) те, що Аваков є основним гарантом системи, в який він приречений бути вічним другим. Бо ця система сконструйована так, що очолювати її завжди буде тільки харизматичний лідер. І наскільки в Арсена Борисовича добре з системністю, настільки ж в нього погано з харизмою. По суті, він сам охоронець тих червоних прапорців, в рамках яких він ніколи не стане першим в цій країні...", - завершує Друзенко.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини