MENU

Береза: Починати втілювати ідею Зеленського треба з переносу ОП до Авдіївки – це допоможе президенту зрозуміти, хто воює проти нас

753 3

Повністю згоден із пропозицією Зеленського винести міністерства з Києва. Більше того, розумію, що починати треба з переносу Офісу президента до Авдіївки. Це допоможе президенту зрозуміти, хто воює проти нас і гарантує, що двері більше не розмалюють.

Таку думу на власній сторінці у Facebook висловив Борислав Береза, інформує UAINFO.org.

Міністерство цифрової трансформації треба перенести до Естонії. Щоб вони подивилися, що таке справжня діджиталізація.

Міністерство енергетики та захисту довкілля – до Запоріжжя. І поки ситуація з екологією в Запоріжжі не зміниться, то хай сидять там. З сім'ями, коханками и коханцями.

Читайте також: Реформа: Зеленський збільшив орденський ланцюг президента з 12 до 16 ланок

Міністерство молоді та спорту потрібно перенести до Білої Церкви, яка подарувала Україні не тільки молодого спортсмена Тітушко та ще багато інших перспективних тітушок. Міністерство повинно бути ближче до своїх кадрів.

Міністерство економіки – треба перенести в Ізраїль. Можна і в іншу країну, але краще туди, щоб зрозуміли як працює такий орган в країні, в якій більше ніж 70 років війна, але в країні немає олігархів і є ріст тої самої економіки.

Міністерство з питань реінтеграції – треба перенести в Херсонську область та розташувати біля КПВВ з Кримом. Або в каналі, щоб воду не було бажання подавати. Хай краще зрозуміють ситуацію.

Міністерство закордонних справ – треба перенести у Берегово. Може хоч це допоможе їм зняти напругу в питаннях з Угорщиною. А ще допоможе поспілкуватися з українцями з двома паспортами.

Міністерство внутрішніх справ – пропоную возити по країні. У потязі. Де проблема – вони туди. Влітку до Одеси, взимку до Буковеля. А як Майдан станется, то до Києва.

Міністерство освіти і науки – винести на Троєщину або Борщагівку. Хай ближче будуть до тих, кому надають освіту. Пару зустрічей після 19-ої години з місцевою шпаною і може в міністерстві помнить думати, що треба виправляти.

Міністерство юстиції – треба перенести до Харкова. Бо iustitia – це справедливість. А поки там є Допа та нормою є те, що чиновника називають кнопкою та обіцяють помножити на нуль, то це щось далеке від сучасної справедливості. Хай виправляють все це. І Допу теж.

Читайте також: Береза: Громкие слова сотрясают воздух, а громкие дела сотрясают историю. Где то, что нам обещал Зеленский? 

Міністерство розвитку громад і територій – переносимо у село Гурбінци, Пірятинського району Полтавщини. Хай розвивають. Потім перенесено в інше місце. Розумію, що міністр Чернишов, після провалу реформи ДАБІ, яку анонсував Зеленський, хоче щось ще завалити. Там йому буде це зробити не важко і він впорається. Але буде страждати, що не може примоктатися до бюджета. А про це іншим разом.

Міністерство охорони здоров'я – я залишив би у Києві, але переніс би або на золоотвали Дарницької ТЕЦ або Бортницьку станцію аерації. Хай подивлятся, що станеться зі здоров'ям тих, хто там живе або працює поруч. Може тоді щось зміниться або вони підключати своїх колег з Міністерства енергетики та захисту довкілля. Хоча ті все знають. Як і Екоінспекція. Але вони і в долі і в темі.

Міністерство інфраструктури – до Черкас, щоб Скічко було комфортно з голови області до міністерства перейти. Бо йому кортить.

Міністерство культури – на 1+1. Щоб міністру комфортно було. А Міністерство інформаційної політики до фейсбуку. Бо фактично у нас немає і Міністерства і інформаційної політики.

Міністерство оборони – у Карловку. Ближче до питання, яким займатися повинні.

Міністерство фінансів треба переносити у Львів. Може хоча б близькість до Заходу допоможе їм позбутися некомпетентности. Але це не точно.

А головне, що я знаю, куди треба перенести самого Шмигаля. Але не напишу, бо мене читають діти. Але з Києва його потрібно переносити. Можна примусово.

Але я вже пригадую, як Зеленський вже перевіз Офіс президента на Європейську площу, а сам він не переїхав на держдачу. Тож так і ставлюся до його пропозицій.

А надихнули мене на всі ці пропозиції Валерій Пекар та почуття гумору. ))

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Борислав БЕРЕЗА


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини