MENU

Кожна наша брехня створює борг перед істиною, або чому Степанов правий

1048 0

Ні, не так. Чому "Степанов" (як збірний образ корумпованого чиновництва та ницого невігластва) почуває себе безкарним і правим, пише у своєму блозі Наталія Лелюх, інформує UAINFO.org.

Тому що на його зухвале "наведіть приклади", повинна була відповідати не Леся Литвинова. Для Лесі існує поняття лікарської таємниці (хоча вона не лікар) і журналістської етики (бо вона в темі).

Тому що кожен, хто поховав своїх близьких, виписаних зі стаціонару з сатурацією нижче 92, заключенням "залежний від кисню" і Лесиним телефончиком в руках, не зв'язався після похорон з юристом, не склав скаргу, не створив юридичний прецендент по факту злочину.

Тому що ті, хто вижили і завалили фонд СВОЇ пирогами, цукерками і іграшками власного виробництва, вони будуть далі не розуміти, чому їх спасали вимотані і заспані, впадаючі в істерику від навантаженя та напруги люди, а не медична система.

І не захочуть нічого з цим робити. Спаслись, і слава богу. Дихаємо - і чудово. Дякуємо-дякуємо-дякуємо. І жодного позову до системи. Жодної кримінальної справи. Жодного адміністративного покарання. Бо вижили ж, слава Богу і Своїм.

Читайте також: Лікар-інфекціоніст: Для тих 99,9 %, хто одужав за ці два масштабні спалахи, ковід вже залишився позаду. І нічого більше не станеться

Тому що ті, хто працює гвинтиком цієї системи будуть мовчки проходити повз корупцію, невігластво, призначення фуфломіцинів, слухати, як професори з високих катедр впарюють гомеопатію і надають офіційний статус шарлатанським методикам. І цькувати тих, хто відрізнається. Або тікати з цього пекла. Якщо молодий, то ще встигнеш піднятись за кордоном. Якщо не дуже молодий, то погодишся працювати санітаркою, або доглядати хворих на дому. Якщо зовсім не молодий, то вкладеш накопичення і будеш збоку дивитись на пожежі в болоті, попиваючи щось смачне і алкогольне... Якщо не маєш накопичень, то будеш продовжувати тут або адаптуватись в болоті, або стиха підпалювати в ньому вогнища...

Читайте також: Фурса: Кива, Тищенко и Степанов – украинский Марвел. Супергерои, которых мы заслужили

Тому що студенти медики мовчки збирають гроші на заліки, мовчки слухають маячню 1980 року випуску, не знають, що таке симуляційні курси, мріють ніколи не повертатись в Ічню (або Шепетівку) на постійну роботу, мовчки пишуть непотрібні стоси паперів, здають тупі тести, які ніби засвідчують їх професійну придатність. Мовчки в святкових сукнях з новим дипломом вони підходять до краю болота і стрибають туди, вважаючи, що починають професійне лікарське життя. Мовчки...

Тому "Степанов" правий.

Бо прикладів система не має.

"наш паровоз, вперед летииииит" (наспівує)...

Наталія ЛЕЛЮХ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини