MENU

В Україні кожна десята покупка здійснюється онлайн, і ця частка стрімко зростає, – експерт

230 0

В Україні кожна десята покупка здійснюється онлайн, і ця частка стрімко зростає, – експерт

Кожна десята покупка в Україні здійснюється онлайн, і частка продажів через мережу інтернет буде невпинно зростати, що пов'язано із ситуацією із поширенням пандемії COVID.

Про це в ефірі українського телеканалу сказала речниця торговельного онлайн-майданчика Лілія Овчинникова, передає UAINFO.org.

За її словами, українці дедалі більше освоюють покупки онлайн. Так, в Україні 9% продажів здійснюють через інтернет, водночас у Європі - 15%, у Китаї - 30%. Тому український ринок є перспективним.

"Щомісяця на онлайн-платформі реєструються 1,5 тисяч нових продавців. В нинішніх реаліях перевести бізнес онлайн є запорукою виживання", - сказала речниця торговельного онлайн-майданчика.

Читайте також: Експорт українських харчових продуктів набирає обертів, – експерт

Лілія Овчинникова водночас зауважила, що перехід продавців у режим роботи онлайн потребує грамотного планування і глибокого дослідження теми.

"Слід бути готовим, що потрібно буде ретельно працювати з асортиментом, відстежувати тенденції: що нині купують, на що буде попит, яких постачальників слід знайти, а яких краще уникати", - радить вона і додає, що покупець не має змоги особисто побачити продавця, а тому "слід заробити необхідну довіру споживача".

Експерти прогнозують стрімке зростання частки торгівлі онлайн саме у сегменті харчових продуктів і доставки.

"Швидше за все у найближчі 5 років Україна додасть 3-5%, особливо якщо йдеться про харчові продукти, де неабияка конкуренція. Також стрімко розвивається сегмент швидкої доставки їжі за принципом "30 хв", - сказав економіст Сергій Кузьменко.

Читайте також: Інфляція в Україні: як змінилися ціни і що подорожчало найбільше

Проте підприємці часто критично оцінюють можливості, що відкривають перед ними робота онлайн.

"Працювати онлайн - нереально. Приміром, я продаю одяг. Тому потрібно добре сфотографувати товар, зацікавити покупця. Виникають проблеми й з розмірною сіткою, адже не кожен покупець розуміє, що таке 46, 48 чи 50 розмір", - зауважує власниця столичного торговельного павільйону.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

 

Ірина ФОМІЦЬКА, UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини