MENU

Голобуцький: Ситуація з "переслідуванням Медведчука" знов є демонстрацією того ж вічного "шпагату" влади

828 4

Ситуація з "переслідуванням Медведчука", як на мене, знов є демонстрацією того ж вічного "шпагату" влади. Ну реально: "не знайти" настільки знакову фігуру для вручення підозри – це навіть не смішно.

При тому, що всім спецслужбам (не тільки СБУ) давно відомий весь спецтранспорт Медведчука. А тут раптом не можуть навіть визначити з певністю, чи він в Україні, чи за її межами, пише у Facebook політолог Олексій Голобуцький, інформує UAINFO.org.

Гадаю, цей фарс триватиме доти, доки не визначиться сам Медведчук, який формат розвитку подій його влаштовує найбільше. Чи він погодиться на ризиковану гру в Україні – з усіма відомими йому даними це дійсно буде ризик для всіх. Чи все ж з ним домовляться на "добровільну самодепортацію": коли над ним так і висітиме формальна загроза негайного арешту, щойно він в'їде до України. Але ж достатньо просто не в'їжджати...

Бо в Зеленського реально "шпагат": він не може не виконати прямі вимоги Байдена – а США точно в курсі, який саме масштаб впливу на всю систему влади в Україні Медведчука (і який – Коломойського, але та тема ще болючіша). Тобто, Медведчука треба усувати взагалі від можливості брати участь в політичному житті України.

Читайте також: Фесенко: Для Медведчука начинается новая и очень необычная жизнь

Однак вирішувати цю проблему жорстко не готовий ніхто – що й продемонструвало сьогоднішнє дивне "стояння" спецслужб з одного боку і охорони Медведчука з іншого. Ми ж всі розуміємо, що за наявності політичної волі вся та охорона лежала би писками в асфальт за лічені хвилини. Але ні, ніхто не наважувався порушити крихку рівновагу, доки не досягнуто якихось домовленостей.

Отже, прямо зараз, теоретично, мають тривати переговори "між Зеленським і Медведчуком" у виконанні, найпевніше, довірених представників сторін. Ідеальний для влади варіант уникнути прямого конфлікту і задовольнити США, не вступаючи в протистояння з Кремлем – це дійсно "самодепортація" Медведчука і його самоусування з української політики.

Читайте також: Виктор Небоженко: Горячий май 2021-го 

Бо якщо "само-" в обох випадках не вийде, то здригнеться не тільки український політикум, але й вся економіка, і соціальна сфера... Та все піде в рознос.

Тому в цій ситуації Україна, як і влада, - лише об'єкти впливу для різних груп інтересів. А от Медведчук - щодо нас є суб'єктом. Бо саме він вирішить, в якому напрямку і в якому форматі розвиватимуться події.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Олексій ГОЛОБУЦЬКИЙ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини