MENU

Порушення пам'яті, депресія та панічні атаки, – психіатр про наслідки COVID для людини

568 0

Порушення пам'яті, депресія та панічні атаки, – психіатр про наслідки COVID для людини

До лікарів почастішили випадки звернення від людей, які скаржаться на розлади пам'яті, когнітивних функцій, інші розлади роботи нейро-регуляторної системи. Ймовірно, це може бути пов'язано із наслідками впливу на організм людини коронавірусної хвороби.

Про це в ефірі українського телеканалу сказав лікар-психіатр Олександр Іванов, передає UAINFO.org.

"Сьогодні щоденно до лікарів звертаються люди саме із страхом хвороби чи ті, хто вже перехворів на COVID-19, і які страждають на розлади пам'яті, когнітивних функцій, здатністю навчатись", - сказав він.

Як приклад, люди, які обіймали відповідальні посади, "раптом починають розуміти, що вони погано рахують до 20, чи вони не здатні згадати таблицю множення на три". Причина полягає у тому, що COVID-19 є нейротропним захворюванням, що вражає нервові закінчення.

Читайте також: У Дніпрі кисневозалежний пацієнт з коронавірусом втік з відділення

"Якщо людина почуває себе неадекватно, то як наслідок виникають панічні атаки - це різкий викид адреналіну: б'ється серце, виступає піт та червоніє обличчя. Це симптоми, що не зовсім пов'язані зі страхом, і людина не може диференціювати цей стан. Але тим не менше такі панічні атки негативно позначаються на самопочутті людини. Нерідко мова іде навіть про депресивні стани", - акцентував лікар-психіатр.

За словами Олександра Іванова, без втручання лікаря і отримання специфічного лікування вкрай важко впоратись із наслідками дії хвороби на людину.

Читайте також: Еще не все у нас позади, еще будут непростые времена, – Голубовская о ситуации с коронавирусом в Украине

"Я призначаю лікування для підтримки організму, у першу чергу - ліки для відновлення пам'яті", - пояснив він.

За словами лікаря-психіатра, наслідки дії COVID-19 на людський організм повною мірю не можливо розуміти, "тому що хвороба є молодою і потребує детального вивчення".

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube 

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини