MENU

Протасевич в інтерв'ю подавав невербальні сигнали. Наприклад, ледь не всі відповіді "так" супроводжуються рухом голови "ні"

1062 0

Протасевич в інтерв'ю подавав невербальні сигнали. Наприклад, ледь не всі відповіді "так" супроводжуються рухом голови "ні"

"Інтерв'ю арештованого... Протасевича. І далі вже немає значення ні прізвище, ні те, що сказано в інтерв'ю. У цій події ключове слово "арештований". Це означає, що людина абсолютно позбавлена свободи вибору, свободи пересування, свободи слова і думки. Тут не може бути дискусій щодо суті інтерв"ю, це виключно контент для фахівців - дійсно цікавий. Також це контент для правозахисників в усьому світі. Для всіх інших - це інтерв"ю в умовах примусу і несвободи показане на державному телеканалі, яке не можна розцінювати як позицію людини", - про це на своїй сторінці у Фейсбуці пише юрист Анна Маляр, інформує UAINFO.org.

"Немає дискусії і з приводу тиску та погроз. Вони є по факту самих обставин, їх не обов"язково хтось повинен проговорити. Питання лише в обсязі тиску.

Ось вам перелік обставин, які своїм фактом без додаткових зусиль правоохоронців, людина сприймає як тиск і загрозу:

Читайте також: Береза: Если Лукашенко не отправить в Гаагу или по пути Чаушеску, то на его руках появится новая кровь невинных людей

1. Спосіб затримання - цілий літак приземляли.

2. В Кримінальному кодексі Білорусі досі є ст. 59 Смертна кара

3. в Білорусі вже багато років тривають переслідування опозиції, багато хто у прямому сенсі гниє у в'язницях Білорусі

4. Лукашенко демонструє параноїдальний страх втрати влади, заради чого він влаштовує терор населення

5. Людина затримана - це завжди стрес, який змінює поведінку

6. Затримана кохана дівчина - це потужний інструмент тиску, навіть якщо про це не говорити, то страх за неї буде підсвідомо.

7. Є батьки, які вже зазнавали утисків за свою політичну позицію - страх за їх життя і свободу безумовно буде в таких умовах

Читайте также: Провал КГБ Беларуси с интервью Протасевича: палачи Лукашенко показали следы пыток на руках захваченного журналиста – Бутусов

Я вже не буду тут довго розписувати скільки невербальних сигналів подав Протасевич у цьому інтерв'ю. До прикладу ледь не всі відповіді "так" супроводжуються рухом голови "ні"....але то вже інша розмова.

Бути зламаним не соромно, якщо на кону життя", - завершує Маляр.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини