MENU

Комаровський порадив, що робити, якщо дитина погано їсть і не набирає вагу

1037 0

Комаровський порадив, що робити, якщо дитина погано їсть і не набирає вагу

Новонароджений малюк, особливо недоношений, вимагає від батьків багато сил і терпіння. У віці від 1 до 2 всі діти починають гірше їсти і менше набирають вагу.

Відомий лікар Євген Комаровський на своїй сторінці в Instagram пояснив, чи варто годувати таку дитину додатково і наголосив, що не варто лякатися, якщо однорічний малюк став повільніше набирати вагу, інформує UAINFO.org 

Як наголошує медик, маленькі діти, навіть доношені, далеко не завжди захоплено сприймають нову їжу або хочуть їсти самостійно. А в малюків, які народилися передчасно, нервова система незріла. Тому з ними не варто вдаватися до різних педагогічних методів, вони не допоможуть, а навпаки – можуть нашкодити.

Читайте також: Детский язык – особый и прелестный

Вихід – чекати, поки дитина "переросте". Але не забувати постійно пропонувати малюкові різну їжу, красиво її оформляти, експериментувати зі кольором їжі тощо. Помічайте, в який час дня і до якої їжі дитина виявляє більший інтерес, а коли – менший. Головне тут – час і терпіння батьків.

А якщо малюк перестав набирати вагу, що робити?

Часто батьки, особливо мами, після того, як дитині виповнюється рік, зауважують: вона перестає набирати вагу. У віці малюка від року до двох такі проблеми трапляються часто, не лякайтеся.

Далеко не всі батьки знають, що за перший рік життя дитина потроює свою початкову вагу і додає близько 25 см зросту. А надалі так швидко малюк більше не росте. Але батьки дуже швидко звикають, що в перший рік життя дитина швидко зростає, і чекають такого і потім. Заспокойтеся, загалом після досягнення однорічного віку дитина додає не більш ніж 6 см на рік.

Буває, що дитина не додає у вазі вже 3 місяці, але на огляді у педіатра всі показники відповідають нормам розвитку. Це означає, що раніше дитина набирала більше ваги, ніж потрібно. Якщо показники здоров'я і розвитку дитини в межах норми, то не хвилюйтеся і залиште її в спокої.

Читайте також:  Коли можна заводити кота дитині

 

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини