MENU

Можна говорити про те, що саме Зеленський працює в офісі Єрмака – Юрій Войтенко 

999 5

Можна говорити про те, що саме Зеленський працює в офісі Єрмака – Юрій Войтенко 

"В ефірі програми "VIP з Наталією Мосейчук Зеленський сказав: "Пан Єрмак - реальний потужний менеджер і не на словах, не блаблабла, а реальний патріот України, який дуже багато працює, 24/7 тільки заради України. Він прийшов зі мною, він піде зі мною…» Що це означає?", - про це на своїй сторінці у Фейсбуці пише політолог Юрій Войтенко, інформує UAINFO.org

"Що тепер у Єрмака є своєрідний «карт-бланш» від Зеленського на свободу всіх його дій, не зважаючи на Конституцію та чинне законодавство України (як раз під 25 річницю Конституції України, згідно з якою президент України є гарантом її додержання).

Тобто, це своєрідний меседж більше для правоохоронців та спецслужб, що Єрмак має таку собі недоторканність від Зеленського на всю його каденцію. Адже каденції та строки тепер у них однакові. Якщо таких каденцій буде дві, то у Зеленського-Єрмака є не лише три роки такої васальної недоторканності, а всі ВІСІМ!

Читайте також: Зеленский дал интервью Мосейчук, в котором рассказал о Порошенко, Медведчуке, "патриоте" Ермаке, встрече с Байденом и референдуме по Донбассу

Яка причина такої шаленої підтримки?

Скоріше за все, вона полягає саме у взаємній залежності двох політичних ваговиків. Розумний Єрмак створив зручне та комфортне середовище для свого керівника і надає гаранту всю «необхідну» «рафіновану» інформацію про стан справ в Україні через свою призму. Сам же гарант знаходячись у такій «зоні комфорту» не хоче покидати це зручне середовище і змінювати його на нове (політично ризиковане і не зручне). Адже тоді потрібно буде реально працювати без «білих рукавичок». Тому, доки гарант знаходиться у такому собі політичному «коконі», Єрмак може займатися значно ширшим колом справ, у тому числі найважливішими – вирішенням особистих питань з використанням свого становища.

Справжньою причиною такого стану речей є те, що коли недосвідчений політик потрапляє у руки досвідченого менеджера, то перший стає об’єктом маніпуляцій другого, навіть не розуміючи цього. Якщо і заявляється таке розуміння, то виправданням може бути те, що це саме гарант «керує» усім (навіть Єрмаком), а всі його підтримують. Тут доречно згадати цитату Бернара Вербера з Імперії ангелів: «Нам бракує знань, навіть щоб оцінити своє невігластво…».

Читайте також: Раимов об интервью президента: Зеленский потерял связь с реальностью

Тому, на мою думку, Зеленський залежний від Єрмака не менше, ніж Єрмак від Зеленського. На додаток, за такої залежності першого від другого, можна говорити про те, що саме Зеленський працює в офісі Єрмака. Зеленський «все» знає і «мудро» керує за тіньової підтримки Єрмака, а останній допомагає керувати, щоб перший виглядав на публіці мудрим і обізнаним (хоча, це не завжди вдається). При тому, за такі послуги керівник офісу отримує головне (і це далеко не зарплата у ОП) – вплив на всі сфери життя країни поза своїм керівником… І такий стан справ підходить як Зеленському, так і Єрмаку. Перший закриває очі на всі можливі позаофісні впливи іншого, другий, знаючи це, користується своїм «зірковим часом». Гармонія… От лише Україна – це не 95 квартал", - завершує політолог.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини