MENU

Сергій Фурса: Путін – це такий Кракен з минулого, якому байдуже, що зараз є у світі

1015 1

Сергій Фурса: Путін – це такий Кракен з минулого, якому байдуже що зараз є у світі

"Прочитав я вашого Путіна. Знову цей австрійський генштаб проти всесвітнього православ’я. Цей лист православного халіфату здається писався десь у 19-му сторіччі. Потім його заклали в капсулу, а зараз знайшли і вирішили трохи модернізувати, засунувши туди якусь докторську Киви з історії. Додавши туди знання доктора наук Киві з економіки, особливо в питаннях газу. Але сутність залишили без змін", - про це на своїй сторінці у Фейсбуці пише Сергій Фурса, інформує UAINFO.org.

"Це ж треба мати хист психіатра-дослідника та історика-мазохіста, щоб прочитати все і не по діагоналі. Путін – це такий Кракен з минулого, якому байдуже що зараз є у світі, він постійно повертається до цінностей, які вже давно загули, апелює до того, чого вже нема, і намагається продати тобі світле минуле замість модернізованого майбутнього.

Читайте також: Гармаш: Историк из Путина хреновенький. И, наверное, его опус можно было бы оставить без внимания, но важно понимать, какая каша варится в его голове

Байдуже що там було. Байдуже. Хто де перший, які діди де воювали. Це вже минуле. І про нього можна сперечатися на історичних конференціях. А сучасний світ інший. І він вимагає дотримання норм міжнародного права. І він вимагає, щоб той Путін вже відчепився від нас зі своїм хворим минулим. А воно все лізе і лізе зі своїм православним халіфатом. І це не Україна хоче бути Анти-росією. Ми вимушені бути нею. Бо це Росія є анти-реальністю сучасного світу і черговий лист «на деревню дедушке» це ще раз доводить. А коли тебе якесь зомбі хоче затягнути до свого лігва, то ти природно пручаєшся", - завершує Фурса.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини