MENU

Суд виніс рішення про використання поліцейськими приладу TruCAM з рук

1371 0

Закон не дозволяє працівнику поліції вимірювати швидкість руху приладом TruCAM з рук.

Суд своїм рішенням постановив, працівникам поліції не дозволяється вимірювати швидкість руху приладом TruCAM з рук.

Як повідомляє юридична компанія "Дорожній Адвокат", користуватись приладом TruCAM можна лише за умови, якщо він встановлений стаціонарно, інформує UAINFO.org.

Таке рішення виніс Другий апеляційний адміністративний суд у справі №554/ 1946/21 за позовом одного з водіїв, який оскаржив виписаний йому штраф за перевищення швидкості.

Зазначається, що поліцейські зупинили та оштрафували водія за перевищення швидкості, при цьому правоохоронець тримав прилад TruCAM в руках.

Водій вирішив довести в суді, що швидкість може вимірюватися цим приладом лише у разі його закріплення на стаціонарному нерухомому об’єкті.

Читайте також: Немцы научились добывать топливо из воздуха

В результаті суд встановив, що фіксація швидкості автомобіля здійснювалась інспектором приладом Trucam з рук. При цьому, на переконання суду, ручне фіксування швидкості може дати більшу похибку, ніж передбачено свідоцтвом про перевірку, тому це ставить під сумнів точність вимірювання показника швидкості руху автомобіля.

Під час розгляду справи суд погодився, що прилади вимірювання швидкості повинні бути розміщені лише стаціонарно вмонтованим способом. Натомість ручне вимірювання швидкості прямо суперечить приписам ст. 40 Закону "Про Національну поліцію".

Читайте також: Трейдеры ожидают дальнейшего роста цен на автогаз

За рішенням суду прилад TruCam при проведенні фіксації швидкості транспортного засобу не може утримуватися інспектором поліції в руках, а повинен бути стаціонарно вмонтованим.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини