"Спектакль та політтехнології замість реальної роботи", – політолог про кадрові зміни в уряді
Кадрові зміни в Кабінеті Міністрів України не варто оцінювати з точки зору їх ефективності, адже такі дії є технологічним прийомом для відволікання уваги від відповідальності вищого керівництва України за критичний стан справ в країні.
Про це в ефірі українського телеканалу сказав політолог Сергій Таран, передає UAINFO.org.
"Кадрові ротації – це технологічний прийом, щоб показати людям, що змінюються кадри і стаються загалом якісь зміни. Мовляв, в країні не все добре, але винен не президент, а погані бояри. Тому не варто оцінювати кадрові призначення з точки зору ефективності, це винятково політтехнологічний прийом, щоб випустити пару і показати нібито зміни", - сказав він.
Читайте також: Політолог: Безликий та пасивний уряд Шмигаля стає мішенню для опозиціонерів
За словами політолога, українцям показують "спектакль і політичні технології", і суспільству важко оцінити результати діяльності когось із високопосадовців.
"Приміром, у травні відправили у відставку міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства. Його прізвища вже не пам’ятають. А насправді будь-яка відставка має проходити наступним чином: людина, що йде у відставку, дає звіт про пророблену роботу, а парламент і суспільство могли б оцінити результати його роботи. Слідом на умовах прозорого конкурсу має бути представлений наступний кандидат, і новий очільник мав би представити свою програму", - пояснив він.
Натомість, на думку Сергія Тарана, в Україні досі відсутня затверджена програма Кабінету Міністрів України, а тому загалом "відсутній напрямок руху уряду".
"А коли не розумієш, куди уряд рухає економіку і при цьому не вміє прогнозувати жодного варіанту розвитку, то тут тим паче важко оцінювати ті чи інші кадрові призначення", - завершив він.
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки