Паралімпіада-2020: в України ще чотири "срібла" і дві "бронзи"

212 0

Паралімпіада-2020: в України ще чотири "срібла" і дві "бронзи"Андрій Трусов

Українські плавці Андрій Трусов (клас S7), Денис Остапченко (клас S3) i Ілля Яременко (S12) завоювали срібні медалі Паралімпіади-2020. 21-річний спортсмен із Слов'янська прийшов другим на 400-метрівці вільним стилем, 20-річний полтавець – на дистанції 50 метрів на спині, а 24-річний киянин – на 50-метрівці вільним стилем.

Як повідомляє Оbozrevatel, Трусов всю дистанцію йшов третім, але перед самим фінішем зміг вирвати "срібло". Перемогу зі світовим рекордом здобув Марк Маляр, який представляє Ізраїль, інформує UAINFO.org.

Остапченко лідирував першу половину запливу, проте його зміг випередити китайський спортсмен.

Яременко нічого не зміг вдіяти з відомим лідером - білорусом Ігорем Бокієм. Бронзову медаль у цьому запливі добув 37-річний дніпрянин Максим Веракса.

Ще одна срібна медаль вирушила в Україну завдяки пауерліфтингу. Наталія Олійник зайняла друге місце у ваговій категорії до 79 кг. Для 40-річної уродженки Попасної це стало першою паралімпійської нагородою.

Крім того, "бронзова" нагорода в активі нашого дзюдоїста Олександра Назаренка. 35-річний дніпрянин вже на старті сутички провів ефектний кидок і переміг іппоном бразильського суперника.