MENU

Споживчий кредит і кредитка: в чому відмінності?

498 0

Споживчий кредит і кредитка: в чому відмінності?

Кредит — це послуга, в якій кредитор надає позичальникові кошти на певний термін на умовах повернення цієї суми з відсотками (а іноді і без відсотків). 

І, хоча принцип роботи кредитування зберігається, в залежності від мети, на яку будуть витрачені гроші, його умови будуть відрізнятися: наприклад, кредит на житло, на бізнес і на споживчі потреби буде відрізнятися ставкою, штрафними пеня і терміном повернення грошей.

Найбільш популярні в Україні — споживчі кредити. Що вибрати, якщо потрібна невелика сума — оформити кредит або відкрити в банку кредитну карту?

Сервіс по підбору кредитів від фінансовго порталу Finance.ua розповів, як підібрати кредит з більшою вигодою для себе.

Спробуватироботу сервісу можна за посиланням: https://finance.ua/credits/online-f

Для початку оцініть свою допустиму боргове навантаження

Допустима боргове навантаження — це коефіцієнт від вашого місячного доходу у процентному співвідношенні, який ви можете витратити на оплату кредиту. У нормі виплата боргу не повинна перевищувати 40% від доходу вашої сім'ї за місяць. 

Якщо кредит буде забирати більше половини вашої місячної зарплати, це може істотно погіршити якість вашого життя і привести до ще більшого накопичення боргів. Тому перед тим, як оформляти кредит, перевірте, яка сума буде підйомної для вашої родини.

Споживчий кредит: у чому особливості

Споживчі кредити — це все кредити, які надають фізичним особам без уточнення призначення. Це може бути кредит на відпочинок, купівлю нових меблів, ремонт, іноді на лікування. Відмінна риса споживчих кредитів — найчастіше їх видають на короткий термін. У банку споживчий кредит в середньому можна оформити на суму до 200 000 грн на термін до 60 місяців, середня ставка — до 36-40% річних.  

Читайте також: Майже 73% українців готові звільнитися з роботи, якщо зарплата не підвищуватиметься – опитування

У мікрофінансових організаціях кредити, як правило, видають на меншу суму (до 50 000 грн), і на менший термін (до 6 місяців). Також, так як МФО займаються швидкими кредитами, відсоткова ставка за позикою нараховується кожен день, а в річному еквіваленті може досягати 700%. У той же час, в МФО отримати кредит легше, ніж у банку, так як у мікрофінансових організацій менше вимог до позичальників.

Споживчий кредит має сенс оформляти, якщо:

• ви виправляєте свою кредитну історію;

• вам необхідна сума, яку ви можете віддати тільки за кілька місяців.

Кредитна карта: переваги

Основна перевага оформлення кредитки — пільговий період. Ви можете безпроцентно користуватися позиковими грошима до 60 днів, і тільки потім вам почнуть нараховувати відсотки. Після того, як ви сплатите кредитний ліміт, позиковими засобами можна буде користуватися знову. Кредитними картами в основному користуються ті, хто може закрити кредитний ліміт в термін, не переплачуючи. 

Оформити кредитку буде вигідно, якщо:

• ви постійно будете нею користуватися;

• ви будете встигати покласти на карту суму, яку витратили, за невеликий період.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини